Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent az, hogy ha annyi...

Mit jelent az, hogy ha annyi van az álláshirdetés mellé írva, hogy 12 órás munkarend?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna odaírják, hogy heti hány alkalommal vagy ilyesmi? Őr állásról van szó, és pályakezdő (igazából suli mellett menne) vagyok, úgyhogy remélem nem hurrogtok le nagyon. :D
2014. júl. 2. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nagyfiú vagy, számold ki magad, hogy ha 1.5szer annyit dolgozol egyszerre, akkor vajon hány alkalommal kell menned egy hónapban. Azt meg oszd el néggyel és bumm, megvan, hogy heti hány napod lesz.


Attól még, hogy biztonsági őr vagy, megpróbálhatsz gondolkodni.

2014. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, nem tudom hol élsz,én kapásból sorolok 5 ismerősömet,akik dolgoznak heti 5-6 nap is 12 órát . Nem mindenhol van havi 168 óra munka,sőt.

Szóval nem muszáj lenézőnek lenned ,ha nem lételemed.


Kérdezőnek : változó hogy kell menni, általában egy héten 3 vagy 4 munkanap szokott lenni ha 12 órázol,de SAJNOS ettől eltérhetnek,főleg a kisebb vállalkozókat nem nagyon érdekli mennyit lehetne dolgoztatni valakit.

2014. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a másodikat. :)
2014. júl. 3. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!