Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha már elküldtek tüdőszűrőbe...

Ha már elküldtek tüdőszűrőbe meg munkanélkülibe regisztrálni akkor miért nem hívnak vissza?

Figyelt kérdés

Szóval jelentkeztem egy üzletlánc helyi boltjába eladónak.

Személyesen vittem be az önéletrajzom. Már akkor tartott egy kisebb állásinterjút az üzletvezető. Mondta hogy ő megadja az esélyt a döntés 90%-ban az övé 10%-ban a központé, de az a 10% a nyomósabb. Gondolom az ő 90%-a abban rejlik hogy egyáltalán továbbítja-e a jelentkezésemet, illetve hogy ő azt mondja-e hogy szeretne velem dolgozni vagy sem.

Nos 3 nap múlva hívott is hogy menjek be. Itt volt a központból a főnök. Elbeszélgettünk, és teljesen úgy beszélt a végén mintha fel lennék véve, már csak a formaságok kellenek.

Mondta hogy menjek el tüdőszűrésre meg regisztráljak a munkaügyiben, mert hogy így tudják hogy valóban nincs munkám meg nem tudom még mi értelme van ehez nem értek. É hogy majd ők kérnek ki a munkaügyiből.

Mondta hogy ezeket intézzem el és hogy napokon belül akkor hív hogy mikor kezdhetek.

Ez volt múlthét csütörtökön, azóta se hívtak. Voltam bent a boltban is de nem mondanak semmit.

Már ne is reménykedjek? :(


2014. júl. 2. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
De, biztos lesz valami, a munkaügyiben kérdezd meg, talán elakadt az adminisztrióban
2014. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*mármint az adminisztrációban :) vacakolnak a papírjaiddal

Ha a munkaügyiből kérnek ki, valamivel előnyösebb a munkáltatónak, azért kérték ezt.

2014. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!