Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki elmagyarázná, hogyan...

Valaki elmagyarázná, hogyan működik? (Diákmunkával kapcsolatos)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogyan tudnék munkába állni. Előbb regisztrálok egy iskolaszövetkezet honlapjára és jelentkezem munkára és majd ők hívnak be vagy személyesen menjek be? Itt most beszélek pl.: Eudiákok, Minddiák, Prohuman, Multi job, Jobbkezek. Valakinek ezekkel kapcsolatba valami tapasztalata? Már teljesen meg vagyok keveredve.. Eudiák honlapjáról pl.: azt szűrtem ki, hogy előbb személyesen menjek be.. de nem vagyok biztos benne.. fölöslegesen meg nem szeretnék bemenni. Mások meg azt mondták, hogy előbb regisztráljak és jelentkezzek munkára.. Valaki elmagyarázná nekem? Nagyon megköszönném.. Főleg olyanoktól várok választ, akik valamelyik szövetkezetnek a tagja vagy csak volt.

2014. júl. 4. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudtommal úgy van, hogy a honlapon regisztrálsz. Jelentkezel egy munkára, majd a szövetkezet hívni fog telefonon.

Pl.: Jobbkezeknél kb másnap már hívtak, Eudiákoknál egyről hívtak vissza pár nap elteltével.

Nekem eddig csak ennyi tapasztalatom van.

2014. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Ezek szerint, akkor az eudiákhoz sem mentél be előtte személyesen?

2014. júl. 4. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyikhez se!

Nincsmit :) sok szerencsét

2014. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!