Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt főnököm megkeresett...

Volt főnököm megkeresett munkaajánlattal. Most 1 éve vagyok biztonságban rendes fizu, nem akarok pattogni, de idegel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Előző melóhelyemen a főnökömmel voltak gondok, nem kaptuk meg időben a fizukat, bejelentve csak 4 órára voltunk. Fél év után megelégeltem és körbejártam, és 3 állás közül kiválasztottam egyet, ott vagyok most. Itt majdnem 200.000 Ft-ot keresek, 24 évesen (másfél éve dolgozom)


ma felhívott volt főnököm, hogy tudna vmi jó melóhelyet (biztos van vmi kapcsolata az ottaniakkal), és, hogy érdekelne e váltanék e stb, ott valószínűleg jobb kondíciókat ajánlanának azt mondta.


Mondta, hogy ha gondolom keressem majd meg.

Félnék most váltani, ugyan a mostani melóhelyemen néha unom amit csinálok, de a csapat normális, a főnök is 150%-osan korrekt, a fizu se rossz, így örülök, hogy itt vagyok.


viszont idegel kicsit a dolog, kíváncsi vagyok, nyugtassatok má' meg, hogy nem hozok rossz döntést.


Az persze jólesik, hogy kelendő vagyok.


2010. jan. 6. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem érdekel, te a kíváncsiság miatt mondjon róla több infot.
2010. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
kérj több információt..
2010. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen, ezt meg is tettem, mailban. interjúra nem mennék el csak ezért, mindig attól félnék, hogy eljut a főnököm fülébe:)


van bennem azé lojalitás, az is dolgozik, meg új helyre menni azt odaszokni. mind1, csk kíváncsi vagyok :)

2010. jan. 6. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:
én maradnék nyugton a fenekemen
2010. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem is maradj.
2010. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze maradok, de azért megkérdeztem ,h milyen munkahely. kíváncsi vagyok. de maradok tuti.
2010. jan. 6. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer megtapasztaltad, hogy milyen az a munkavégzés,bejelentés és főleg fizetés, amit a volt főnöködnél kell elviselni, és van viszonyítási alapod a mostani munkahelyeddel, akkor még a lehetőséget is kizárnám a helyedben, hogy meggondolás alá veszem.
2010. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem ő ajánlja a munkát, hanem más, csak ő hívott fel vele, de valószínűnek tartom, hogy neki lenne ebből valami haszna. Régebben nagyon outsource-lni akart amikor még ott dolgoztam, vagyis bérbe adni más cégnek.
2010. jan. 6. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz nehogy eladjon prostinak. A leírtakból semmi jó nem néz ki a volt főnöködből.
2010. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi, nem kell aggódnod, ez más témáju dolog:)


azóta már tudom milyen melóhely lenne és nagyon kecsegtető, csak éppen a mostani munkahelyem konkurenciája, és valszeg ezért akarnának.

2010. jan. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!