Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénztáros vagy takarító?

Pénztáros vagy takarító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal lány vagyok és eddig mindig pénztáros voltam mióta dolgozok 1-2 éve, de most eljutottam arra a szintre hogy emberundorom lett és egyre nehezebb ezt nem kimutatnom, főleg ha még a főnökök is bunkók. Kedves vagyok a vevőkkel, nem bunkózom, nincsen pénz hiányom, de valamiért mindig piszkálnak, ezért gondoltam azt, hogy ugyanebben az áruházban ahol most dolgozok, lenne felvétel takarítónak is. Sok érv szól mellette, nem kellene annyit idegeskednem az emberek miatt, nem egy helybe lennék, hanem mászkálnék és a fizum is több lenne.. de kicsit akkor is tartok tőle hogy jelentkezzek. :( Vélemények?



2014. júl. 5. 11:19
 1/4 anonim válasza:
92%

szia!

én több mint 20évet dolgoztam a kereskedelemben,és legtöbbször pénztárosként.a munkát és az embereket szerettem,de az az ideg ami ezzel a munkával járt,amit a kedves vásárlók kivülről nem érzékelnek,na az boritott nálam mindent.11év nagyáruházi munka elég volt ahhoz,hogy teljesen más munkát csináljak.kitanultam a szoc.gondozó és ápolói iskolát,most meg időseket gondozok,és nagyon szeretem a munkám.a hétvégéim szabadok,a fizetésem ugyanannyi mintha áruházban dolgoznék.idegileg meg maga a kánaán.sokkal hamarabb kellett volna váltanom.

2014. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Én mindenképp váltanék a helyedben.

Egyébként miért tartasz attól, hogy átjelentkezz?

2014. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy nem bírnám, bár vannak ott is idősebbek.. sőt nagyon idős néni is dolgozik ott és bírja, akkor nekem se kellene hogy gond legyen. Másik meg a beosztás. Félek hogy itt sem tartják tiszteletben ha az ember szeretne valamit és ezt nem úgy értem hogy minden hétvégét szabadnak szeretnék sőt... Mindenki azzal jön hogy: "Fiatal vagy, úgy sincs semmi dolgod, nincs még gyereked stbstb." De igazából ezen csak az segítene ha rákérdeznék vagy jelentkeznék a munkára. Amúgy, nem vagyok finnyás, nem lenne gond hogy budit kellene sikálni meg egyéb dolog. :)
2014. júl. 5. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában a takarítást külsős cégek csinálják.

És Tescoban voltam, és ott az összes külsős dolgozó halálba volt szopatva. Biztonsági őrök, takarítók, diákok. Fizetés rossz, beosztás rossz, ugráltatnak ide-oda, kötelező pótlékok nincsenek fizetve, esetleg nem is vagy rendesen bejelentve. Ezek rendes Tesco-sként nem jelentkeztek.

A munka viszont takarítóként is megterhelő lehet annyira, mint pénztárosként, ők sem csak malmoznak egész nap...

Nem tudom, hogy a te esetedben a takarítónak milyen lehet, de érdemes rendesen utána járni.

2014. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!