Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » T-Mobile értékesítési képvisel...

T-Mobile értékesítési képviselő állás mit takar?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam rá egy álláshirdetésre de nem vagyok benne biztos hogy mik is egy értékesítési képviselő feladatai. Aki dolgozott már hasonló helyen szívesen meghallgatom a tapasztalatokat.
2014. júl. 5. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Idemásolhattad volna a hírdetés "feladatkör" szakaszát, de ha jól tudom a mobilos értékesítők egyszerűen ott ülnek a boltban, elmondják melyik mit tud és eladják neked amelyiket választod.
2014. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elnézést :)


Feladatok:

-A Magyar Telekom csoport szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése.

-Az üzletet személyesen felkereső ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása a Magyar Telekom csoport termék és szolgáltatás portfóliójával kapcsolatban.


Itt a feladat leírása. Akkor ha jól gondolom az, hogy az üzletbe érkező ügyfeleknek kell segíteni különböző dolgokban mint pl ha új telefont vásárolnak illetve meglévő telefonnal van probléma vagy internetcsomagot rendelnek? esetleg számlák befizetésének intézése? Nekem ez jutott eszembe róla csak nem voltam egészen biztos benne :)

2014. júl. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!