Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SEGÍTSÉG! Hol tudnék munkát...

SEGÍTSÉG! Hol tudnék munkát (diákmunka) találni 18 alatt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 14:08
 1/3 anonim válasza:

olx.hu

Diákszövetkezet. Pest universitas, pannondiák stb..

Ismerősök, barátok, nagyszülök, környékbeli üzletek, önkormányzat, trafikba ne próbálkozz :D

Facebook kereső diákmunka. kidob egy csomó szövetkezetet, csoportot stb.. :) Hajrá ! :D Igaz nem könnyű. Én éppen végzős vagyok. Szóval rendes meló és diákmeló is szóba jöhet. Egyiket se találtam még. De keresem keresem... Nem adom fel mindig csak előre tartok ... "caramel" :D :D Na pá sok sikert

22L

2014. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez volt eddig a legfelvidítóbb válasz amit valaha kaptam :D Köszönöm a segítséget! 18 alatt elég nehéz munkát találni.. dehát "cipelem a sorsomat, de van hogy nem birom el.." :D neked is sok sikert!! :D
2014. júl. 9. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Területenként nyilván változó a diákmunka aránya is, de nálunk pl. 18 év alatt is felvesznek diákokat, főleg az iskolaszövetkezetek (fürge diák, meló diák). Annyi a különbség, hogy az idősebbeket, ill. akik régebb óta vannak náluk, többet keresik munkákkal. Nálunk pl. egyik munkahelyen úgy van, hogy saját magadnak írhatod meg a beosztásodat, hogy a hónapban mennyit tudsz menni dolgozni stb. És ezt nézik át bent. Ha pl. egy diák, aki régebb óta ott van már, és tudják, hogy jó munkaerő, sok napot vállal, akkor értelemszerűen kevesebbet tud menni az, aki még újnak számít, mert inkább azt hívják be többször, akiről tudják, hogy biztosan jó munkaerő, s nem lesz vele gond.


De az ilyen helyekre nem érdemes online keresni, az iskolaszövetkezetekhez menj be, járj a nyakukra, úgy talán lesz valami. Legyen kellően határozott fellépésed, lássák rajtad, hogy mindenképpen dolgozni szeretnél stb.

2014. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!