Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? A pénz jó, de minden más kritikán aluli!

Figyelt kérdés
Egy igen elit helyen dolgozok, ahol az ország krémje megfordul, így jó a pénzem, de viszont a munka borzalmas. Felvettek egy pozícióra, ami gyakorlatilag a próbaidő lejártáig már a háromszorosára duzzadt. Mivel kis cég vagyunk, mindenki csinál mindent, de elvileg mindenkinek megvan a feladatköre. Engem folyamatosan cseszegetnek mindenért, ha csinálok valamit, az rossz, ha nem csinálok, az a baj, hogy nem csinálom. Az eredeti pozíciómat már elvették tőlem, de ettől függetlenül, folyamatosan azzal kapcsolatban cseszegetnek és nem tudom, mi a tökömet csináljak. Szabadnap, gyakorlatilag nincs, a dolgozók megszakadnak, annyit vagyunk bent, interjúra esélyem sincs, hogy elmenjek.

2014. júl. 10. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is hasonló, csak a fizetés is kritikán aluli.
2014. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Én is most váltottam nemrég, egy borzalmas helyről mentem egy nyugisra, több, mint felével kevesebbet kapok, mint a régi helyen... Nyugdíjas állás, de röhejes pénz... én is keresek másikat.

Keress másikat mindenképp!

2014. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Barátom örülj neki hogy van munkád és fedél a fejed felett.Azért a munkáért ha nem tetszik húszan állnak még sorba! Jó a fizetés de nem tetszik a muka? Ha majd más kerül a helyedbe de még sz munkát sz fizetésért se kapsz ide ne gyere sírni!Ez főnököd fülébe jut nem lesz ott hosszú karriered.Szépen mosolyogj és légy kedves a főnökkel és dicsérd a munkád légy szorgalmas még megteheted.
2014. júl. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Barátom örülj neki hogy van munkád és fedél a fejed felett.Azért a munkáért ha nem tetszik húszan állnak még sorba! Jó a fizetés de nem tetszik a muka? Ha majd más kerül a helyedbe de még sz munkát sz fizetésért se kapsz ide ne gyere sírni!Ez főnököd fülébe jut nem lesz ott hosszú karriered.Légy kedves/barátságos a főnökkel dicsérd a munkád légy szorgalmas nyald ki a s-gét is még megteheted!
2014. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bukó van barátom, mivel adtak fel hirdetést és mindösszesen 2db cv érkezett be, lehetetlen helyen van megközelíthetőségi szempontból és én helybéli vagyok, ez a nagy előnyöm
2014. júl. 11. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem akarlak elkeseríteni,de egy valaki helyetted odamegy már nincs is munkád.Ha nem tetszik és ez a munka rovására megy előbb utóbb kirúgnak. Amit itt leírtál nem egy esetről halottam hogy szépen onnan kirakták.A te eseted olyan egyszer észreveszi rajtad a főnök vagy már észrevette szépen keres másik embert. Ha az megvan te meg repülsz! Meghallják a kollégáid szépen eljut a főnök fülébe és máris megalapoztad hogy onnan te elkerüljél.Amit itt leírtál nem lesz ott hosszú karriered ezzel a felfogással. Rokonom megszólta a főnök kocsiját azt mehetett máshova.Csúnyán nézel rájuk már mehetsz ilyen világot élünk.Nem tudom kedves kérdező te melyik bolygóról jöhettél….


VAN JÓL FIZETŐ MUNKÁD MI A TÚRÓT AKARSZ TE EMBER NEM SZERETSZ DOLGOZNI!!!!!

2014. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
még mindig bukod, mert, amit leírtál, már mind megtörtént és még mindig itt vagyok, a kollégáim fülébe jutott, a főnököm fülébe is és ennek ellenére, még mindig itt vagyok, így az általános szar sztereotípiádat feldughatod a seggedbe
2014. júl. 12. 07:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Öreg téged nem véletlen fokoztak ott le és vedd magad észre! Ha én lennék a főnököd már páros lábbal rúgtalak volna onnan ki!
2014. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,én és másnak sem ajánlom hogy főleg kollégák előtt fosozza az állását. Nagy részünknek gyereket,családot,kell eltartaniuk rossz fizetéssel sok munkával. De sokunk a munkanélküli központ előtt állnak nap mint nap mert nem kap állást ott ahol él.Senki nem cseszegetésből írja önnek amit ír!A főnök és kollégák előtt nem mondjuk fos a főnök fos az állás ha úgy is érezzük mert nem egy bölcs értelmes követendő dolog lenne.A főnöknek nem túl bölcs dolog panaszkodni. Kétszer is gondolja meg mit mond a főnökének mielőtt maga alatt vágja a fát.Ha nem bírja és mindenképp el akar menni kedvesen menjen oda. Köszönje meg hogy állást adott önnek és kedvesen búcsúzzanak el.Jó fizetése van a társadalom krémjével dolgozik és ha önnek ez nem jó mert nem bírja mennyen el, de jól gondolja meg hogy hogyan.
2014. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!