Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 hét munkanélküliség után...

2 hét munkanélküliség után elvállalnátok olyan munkát, ahova úgy szereznek be, de soha nem csináltátok és nem is szivesen csinálnátok és még a a pénz is kevés lenne? Vagy várnátok, hátha jön egy jobb lehetőség?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabban?


Amúgy ha 1 eve kerdezed a válaszom nem.. Ha ma akkor gondolkodás nélkül.. Állásból könnyebb jó mnkát ralaln, mint itthon ülve

2014. máj. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pontosabban eladói állás,soha nem csináltam és nem is biztos hogy tudnám.

Mindig úgy gondoltam hogy ez az a szakma amira születni kell,hogy valaki emberekkel foglalkozzon napi 10-11 órában.

2014. máj. 19. 07:03
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.. Nem várnék..


Add nekem az álláslehetőséged ;-)


Biztos, hogy tudnád csinálni, csak akarn kell, azt nem mondom, hgy szeretni is fogod..


Én régőta keresek állást, az elejen én is válogattam. ma már kb a mindegy kategória van bennem, csak legyen valami

2014. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki nem az anyja hasában tanul! Majd belejössz,lehet hogy tetszeni fog!Vállald el nyugodtan:)
2014. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vállald el, és közben aktívan keresgélj normális meló után.
2014. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi nehézség nincs benne, napi 10-11 óra emberekkel. Na és? te talán egyedül élsz az erdőben remeteként?
2014. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is se várj. közben is keresgélhetsz. én is ezen vagyok egyébként néha kiakadva. anyum kapott közmunka program keretein belül ideiglenes állást fél évre, miután fél évig volt munkanélküli...ez most fog letelni júniusban, vagy meghosszabbítják vagy nem...erre csak siránkozik, meg készül, hogy jaj, mi lesz majd utána...közben az elmúlt fél évben egyszer nem keresett állást pélául...és majd ha megszűnik az állása, megint ott leszünk, hogy majd akkor fog kapkodni, de megint nem fog még tán 3-4 hónapon belül se találni semmit, mert nincs...meg ő is így volt vele 1x. kapott volna egy fogadó/kifőzde szerűségben kiszolgálói állást, bement próbanapra, de már úgy jött haza, hogy ő azt nem csinálja, mert szembesítették vele, hogy azért számla nem mindig kötelező, meg így-úgy csúsztasson stb...szóval igen, egyébként nem annyira könnyű, de szerintem kitartással simán bele lehet jönni.
2014. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!