Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állás lenne nekem...

Milyen állás lenne nekem megfelelő?

Figyelt kérdés

Informatikai ismereteim vannak.

Továbbá játszom hangszeren, érdekel a zene. Szabadidőmben zenét szerzek.

Jó kézügyességem van, szépen rajzolok és számítógépes grafikában is jó vagyok.

Arra gondoltam, hogy ezeket az adottságokat talán egy játékfejlesztő csapatban is tudnám hasznosítani.

Mit gondoltok?


2014. júl. 10. 18:23
 1/2 anonim válasza:
Jo otlet, viszont a zenei tehetseget semmiert se haggyd el!Ha valamilyen olyan munkat talalnal ami szamitogepes, es jol fizet meg tetszik is akkor persze vallald el, de a zenet ne hagyd abba mert a szamitogephez erto es jol hasznalo emberbol tobb van mint a zenehez ertokbol!!!
2014. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

crytek illetve gameloft van Magyarországon, legalábbis amiről én tudok, a crytek honlapján van is 1-2 hozzád illő állás, de gondlom megfelelő portfólió, végzettség is kell hozzá

[link]

2014. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!