Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közszférában dolgozók kapnak...

Közszférában dolgozók kapnak valamilyen juttatást a 13. havi fizetés helyett idén? És mikor? Mennyit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a nyugdíjasok nem kapnak 13.havit,meg családipótlék sincs 13.havi,akkor nekik miért járna?
2010. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Postán van, csak nem 13havinak nevezik.De a postás közszolgálatis
2010. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
53%
Azt kapnak ami a lóból kilóg.Tudod mi az:lfsz.
2010. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

utsónak, postán dolgozok csak tudom:-)

Az alapbéred 65%a. A többi az adóba megy.

2010. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem konkrétan a postára gondoltam,hanem eü stb...
2010. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja ott csak éhenhalni szabad:-//
2010. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A közalkalmazottak semmit sem kapnak.

DE A köztisztviselők akik a misztériumokban és ilyen helyeken dolgoznak ( rendőr is) kapnak fejenként havonta 60 ezer étkezési hozzájárulást.

Tőlünk közalkalmazottaktól még azt is elveszik meg szuperbruttosítanak.

2010. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom az előttem szólóhoz: Közalkalmazottaknak a nagy nulla jár. Bár nem tudom felfogni hogy egy tanítónő miért nincs anyagilag úgy megbecsülve mint egy minisztériumi titkárnő!
2010. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én minisztériumi köztisztviselő vagyok, ráadásul pont titkárnő, és nem kapunk havi 60 ezres étkezési hozzájárulást. Jó is lenne. :) Nálunk ugyanúgy szuperbruttósítanak. Ugyanaz a ktv vonatkozik ránk, mint a többi köztisztviselőre. 87 ezer Ft a nettó fizum (adójóváírásokkal, családi kedvezménnyel, plusz kapok 6 e Ft ebédjegyet. Mindezt - igaz, nem szakirányú - diplomával, felsőfokú nyelvvizsgával. Ezen kívül semmi. Se bérlet, se túlóra, pedig minden nap rá kell húzni a munkaidőre egy-két órát. A nyelvpótlékot sem kapom, pedig naponta használom a németet, mert nem kötelező, csak adható. Amúgy mindenki megkapja a 13. havit, itt a rendelet: [link]
2010. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Előttem szóló!

Várjuk ki áprlis 15 -öt.

A férjem még nem kapta meg amit ígértek. Kíváncsi leszek. februárban többet kap-e.

2010. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!