Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan a fenéből tudnak...

Honnan a fenéből tudnak egyesek így meggazdagodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Honnét a fészkes fenéből tudnak egyesek így meggzdagodni ? Én jegyellenőrzőként dolgozom. Kondizok emelett, nos ezelőtt úgy kb 1 éve megismertem egy gyereket, tök átlagos volt, semmi nagy cucc.


Kb. fél évet kihagytam, megyek a terembe el megy mellett egy nagyon jól kinéző BMW. Nem hittem a szememnek mikor láttam, hogy ő száll ki belőle.


A terembe is a cuccai mellé raktam az én cuccaim és Iphone 5-je volt.



Nem értem, hogy a ...... lesz hirtelen pénzük az embereknek, én keményen melózom már lassan 5-6 éve és sehol semmi, pedig valóban próbálkozom.


2014. júl. 13. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem keményen kell dolgozni, hanem hatékonyan :) Jegyellenőrként sosem lesz sok pénzed. Vagy tanulsz valami nagyon versenyképes szakmát, vagy a magad szerencséjének a kovácsa leszel és üzletember leszel.


Egyébként az a BMW lehet nyereményből, aputól, bűnözésből.

2014. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Olyan csak a kommunizmusban és a régi japánban volt, hogy a mezei parasztból műszakvezető, később pedig TSZ vezető lett azért, mert "keményen dolgozott". Ma, ha egy képzettséget nem igénylő, szellemi kihívásokat nem támasztó helyen gürizel, nem nagyon jutsz előrébb. Nem véletlen, hogy a munkahelyi szakmai fejlődési lehetőség a frissdiplomásoknál ma már olyan fontos, mint a fizetés.
2014. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet valami alvilági figura, ahogy láttam nagyon gyorsan szedte meg magát. Nemtudom, szerintem nem a szülők állnak itt a háttérben..
2014. júl. 13. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak a szokásos idióta, aki 10% önrésszel összevásárol BMW-t, iPhone-t, V. kerületi lakást, aztán 1 év múlva viszi a bank az egészet, mert a 300 nettós fizujából kéne havi 250-et törlesztenie.
2014. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet :))
2014. júl. 13. 14:18
 6/11 A kérdező kommentje:
De kétlem, hogy 18 évesen, nagy részleteket vett volna fel, főleg, hogy nem melózik sehol.
2014. júl. 13. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor viszont, ha aputól sem kaphatta, akkor vagy szerencsejáték (időnként azért nyer valaki a lottón, semmi sem lehetetlen), vagy drogdílerkedés. Munka és családi hátszél nélkül máshonnan nem tudsz ennyi pénzt előrángatni.
2014. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, hát megkérdezném tőle de vagy hauzdni fog valamit szerintem, mert ha nem legális úton kereste, biztos nem fogja az orromra kötni.
2014. júl. 13. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
ettől függetlenül még rákérdezhetsz... hátha elárulja a félve őrzött titkát.
2014. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

hitelbe végezd el az E kategóriás jogosítványt, 1 évet húzz le a waberersnél, tanulj meg ez idő alatt angolul és fizesd vissza a hitelt. húzz el Angliába és havonta ott lesz a számládon 1,5-2,5 millió forint. jaa és semmire se kell költened, ott lax a kocsiban


nem kell inni, cigizni, nem kell curvázni, nem kell szerencsejátékozni, nyerőgépzeni, nem kell brókerekkel szóba állni, hanem takarékoskodni kell és vigyázni kell a derekadra és hogy ne hízz el.


no, akkor 45 évesen ki lehet ebből szállni és vehetsz egy házat és pecázhatsz és egy nőt is vehetsz, aki szül neked 3 gyereket


no ezt csináld meg haverkutya és akkor odaáll eléd egy senkiházi jegyellenőr és azt mondja, hogy túl gazdag vagy


proli lusta dicnó

2014. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!