Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával lehet meggazda...

Milyen munkával lehet meggazdagodni?

Figyelt kérdés

Szándékosan írtam, hogy munkával. Nem a lottón akarok nyerni vagy ilyesmi. Inkább olyan munkát keresnék, ahol ha lehet akár napi 16 órát is dolgozhatok és ki is fizetik. Tudnék olyan munkát ahol jó az órabér, de napi 6-8 óránál többet ha akarnék se tudnék dolgozni, mert nem fizetnek ki. Szóval lényegében a kérdés a következő

X munka * idő = Pénz

mi lenne az az X?


2012. dec. 28. 18:36
 1/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy az online pókerrel megtérül a befektetett idő, de nem volt még akkora önuralmam, hogy órákon át üljek 4 asztalnál. ezért a csúcs amit elértem az a nullszaldós játék, vagy a minimális veszteség volt eddig.
2012. dec. 28. 18:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

x= bármi, amire van igény, és csak te tudod azt kielégíteni


pl fodrász, ha csak te tudsz úgy nyírni, építészet, ha csak te tudsz úgy tervezni, vagy prostitúció, ha csak te tudsz úgy szo.ni, ahogyan az sok ügyfélnek tetszik. Te mihez értesz? Vagy mihez szeretnél érteni?

2012. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan állás nincs, amelyből meg tudsz gazdagodni. Legfeljebb a tulaj gazdagodik a munkádon. Viszont a kisebb haszonért cserébe kisebb a kockázat is. Úgy nagy általánosságban.

Meggazdagodni saját cégedben tudsz, a módját már előttem írták. Olyan termékkel, amelyre van, vagy felkelthető az igény, jobban csinálod mint más, jobb a termék, jobb az ár, jobb a marketing. És jó sok alaptőke is kell, mert kölcsönnel indulni biztos halál.

2012. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Légiforgalmi irányító
2012. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Vízen és levegőben :-)


( Légiforgalom irányító, stewardess, hajós személyzet A-tól Z-ig)


Dolgozhatsz nyugodtan napi 12-14 órát, kifizetik,jól fizet ha jó vagy stabil tervezhető hosszú távon is.

Sokat tudsz félre rakni. Abból meg mehet a befektetés, vagy egy vállalkozás mellette.

2012. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Pókerezek én helyetted, a nyereségen meg osztozunk, na? :DDD
2012. dec. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as jól írta.

Bérért dolgozva nem lehet meggazdagodni, profitért tevékenykedve igen.

Bár ez szubjektív, hogy kinek mi a meggazdagodás. Ha neked az, hogy 8 óráért kapsz 150e-t, 16 óráért pedig 300e-t és ettől gazdagnak érzed magad, ezt akarod csinálni életed végéig akkor nem lesz nehéz dolgod, hogy megtaláld az utad.

Nálam a gazdagság ott kezdődik, hogy az érdekeltségeiből él valaki, gondolok itt tulajdonrészek, saját cégek és a többi...és mellette, hogy dolgozik-e vagy nem az a saját döntése. Természetesen úgy, hogy ezekből a forrásaiból sok profit származik.

Hogy a kérdésedet is kielégítsem vannak olyan munkák, amikkel sokat lehet dolgozni és jól lehet keresni, pl. kamionos. Van ismerősöm aki faszállításért kap 60e-t egy hétvégére, van aki hétköznap reggelente 2-3 órás fuvarozásért kap 8e-t naponta. Természetesen ezek fekete munkák. Tehát sok munkával összelehet ezekkel szedni havi 5-600e-t is, ha te ezektől gazdagnak érzed magad. Lehetsz egyéni vállalkozó, ott is sok munkával szépen lehet keresni, ha olyan dologgal foglalkozol amire van kereslet.

Nagyjából ennyit tudnék írni. Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de van az a mondás, hogy pénzt csak pénzből lehet csinálni. Szóval ahhoz, hogy saját vállalkozást indítsak először pár milliót össze kéne szedni. Ha mondjuk nem hitelből akarom csinálni.
2012. dec. 30. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajózással 2-3 év alatt megvagy. Ami nem zárja ki, hogy folytasd a munkát további milliókért,de mellette már mehetnek a befektetések, vagy vállalkozás(ok).("passzív jövedelem")
2012. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csak pénzből lehet pénzt csinálni, de tényleg ez a járhatóbb út. Ha mondjuk van egy jó vállalkozás ötletet és találsz rá befektetőt, azzal is lehet pénzt keresni.
2012. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!