Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnám elkezdeni a...

Hogy tudnám elkezdeni a karrierem építését?

Figyelt kérdés
Másodéves turizmus-vendéglátás hallgató vagyok. Érdekel minden ami rendezvényszervezés, hotel- és szállodaszervezés, catering stb. Amikor erre a pörgős "business világra" gondolok elkap az izgalom. Szorgalmas és céltudatos vagyok, több nyelven beszélek. Szeretnék olvasni, tanulni, mindent erről a világról. Úgy gondolom ebben a szakmában lépcsőfokokat kell megtenni, de meg sem állnék a tetejéig. Ötletek, tippek, tanácsok? Van még valaki aki hasonló hajóban evez?

2014. júl. 13. 21:09
 1/1 dmckayals válasza:
A legfontosabb - szerintem bármilyen más területen is - hogy a tanulmányaid alatt köss minél több ismeretséget. Olyan gyakorlati helyet válassz, ami szakmailag sokat vihet előre és ne olyat, amit apu volt osztálytársa simán leigazol és be se kell menni. A lényeg, hogy mutasd meg magad, kerülj be a vérkeringésbe még most! De figyelj oda arra, hogy ne arról szóljon a dolog, hogy ugráltassanak! Légy tisztában a képességeiddel és állj ki Magadért, ha olyan helyzetbe kerülsz! Nehéz dolog az önmenedzselés, de sok jó anyagot lehet hozzá találni, és ha keresel, találsz "mentort" is, aki szívesen segít Neked.
2014. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!