Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 29 évesen újra főiskolát...

29 évesen újra főiskolát kezdek, ez lenézendő vagy becsülendő?

Figyelt kérdés
22 évesen elvégeztem egy főiskolát Budapesten. Azóta sokfelé vetett az élet, több országban is éltem viszont igazi munka karrierem nem lett, amit meg szerettem volna azokra nem vettek fel. Sajnos a gyakornoki évemet is elszúrtam. Jövőre el szeretnék kezdeni egy hároméves főiskolát Németországban. Nyilván szeretnék minden hibát elkerülni amit anno elkövettem. Szerintetek így idősebben jól fogok kijönni az egészből? Mi több, előnyöm lesz a húszévesekkel szemben?

2014. júl. 14. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Első kérdés: rajtad múlik. Második kérdés: majd kiderül és rajtad múlik.
2014. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanulni sosem szégyen, sőt. Ráadásul még fiatal is vagy, akkor is, ha nem 18 éves vagy.

Mondjuk én tuti levelezősre mennék és mellette dolgoznék, de azt nem írtad, hogy mit tervezel ilyen téren.

És az meg teljesen rajtad áll, hogy mennyire fog menni. Anno volt 32 éves csoporttársam is és egyáltalán nem volt ügyesebb a többieknél, de jó esetben tapasztaltabb az ember, jobban átlátja a folyamatokat, szóval lehet belőle előnyöd is.

2014. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!