Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen erotikus, szexuális...

Milyen erotikus, szexuális érdekeltségű üzletbe lenne értelme pénzt fektetni?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak felmérés szintjén érdekel, elegem van a robotból, szeretnék saját lábra állni, magamtól függni anyagilag. Nagyon sokszor hallottam már, hogy szexben mindig van lóvé, ami szerintem igaz is. Természetesen legális úton szeretnék keresni. Ötleteket várnék, hogy szerintetek miben lehet ezen a területen pénz. Persze nem teljesen ingyen akarok én pénzt, hajlandó lennék pénzt fektetni bele, ha látok benne értelmet, fantáziát. Lenne pár ötletem, mint pl. utcán leszólítani lányokat, pár 1000 Ft-ot adni nekik, és ha ők is benne vannak, akkor levideózni őket, majd a beleegyezésükkel ezeket pénzért árulni az interneten. Hallottam már olyanról is, hogy nehéz helyzetben lévő lányokat felturbóznak (ruhákat vesznek nekik, külsőleg megszépítik őket) és prostituálják őket. Persze ezt is csak úgy csinálnám, ha a lány is beleegyezik és a pénzen is osztoznánk. Ezek lennének az én ötleteim, de aki tud jobbat, az lenne szíves segíteni? Akár valami internetes üzletet is el tudnék képzelni, csak erre nincs semmi ötletem, hogy mivel foglalkoznék ott.
2014. júl. 14. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Akik tudják csinálják, akinek nincs ötlete, az robotolni fog. Ne a nagy pénz lobogjon a szemed előtt. Törj ki, de ehhez neked kell lépned.
2014. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!