Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó bér kiszámítása, hogyan?

Nettó bér kiszámítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Július 29-től augusztus 19-ig leszek diákmunkán. Heti öt nap napi 4 óra. A bruttó bérem 50 ezer párszáz forint lesz. Mennyi lesz a nettó bérem?

2014. júl. 15. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben iskolaszövetkezeten keresztül dolgozol 16%-ot kell adóznod, és ha az 50ezer nem alapbér, hanem a várható óraszámod alapján lett kiszámolva, akkor 42ezer nettóra számíthatsz.
2014. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem iskolaszövetkezetnél dolgozom, hanem az Önkormányzat biztosít diákmunkát.
2014. júl. 15. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott mindent vonnak. Én is önkormányzatnál vagyok, 6 órában, 1 hónapot. Az alapbérem 62.125 Ft, ez nettóba 50.000 Ft körül lesz, ahogy számoltam. (és ennyit is mondott az önkormányzatnál a személyzetis)


Mivel nem iskolaszövetkezet által dolgozol, minden járulékot levonnak. Így, ha a bruttó béred 50.000 Ft, a nettó 33.250 Ft lesz elvileg.

2014. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!