Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap megyek próbamunkára,...

Holnap megyek próbamunkára, ha felvesznek, jövőhétvégén tudok menni nyaralni vagy nem?

Figyelt kérdés
Beadtam az önéletrajzom,kb egy hónapja egy munkahelyre,azt hittem már nem fognak keresni,foglaltunk szállást nyaralásra jövőhétvégére . Persze ma hívtak , holnap mennem kell próbamunkára . Ha esetleg felvesznek,akkor figyelembe fogják venni hogy nyaralás lesz jövőhétvégén ? Vagy azt mondják ,vagy megyek dolgozni,vagy nem is kell mennem ? Hétfőtől szombatig lenne a munka,a nyitvatartás szerint. Szóval péntek,szombatról lenne szó :/
2014. júl. 16. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát... Ezt holnap meg tudod beszélni.


Ui: olyan, hogy próbamunka nem létezik, a munkába lépéskor már érvényes munkaszerződésnek kell lennie, amely tartalmazhat próbaidőt. A munkába lépés első pillanatától bér illet meg, tehát ha valaki ilyen "próbamunkáról" beszél, az már eleve nem tisztességes. Erre való a próbaidő, hogy tapasztaljátok, egymást keresitek-e vagy sem...

2014. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fontos a munka akkor ne menj nyaralni.

Apám a vendéglátásban dolgozik. Ilyen embert ki is röhögne.

GOndolom sok más cégnél is így van.

2014. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze,mindenképp rá kérdezek , ha egyáltalán felvesznek . Elvileg holnap 1-2 óráról lesz szó.... Ugye még tapasztalatlan vagyok teljesen :/ Ezért kérdeztem csak . Hát elhiszem hogy kinevetne valaki,de ha nincs munkám , folymatosan keresek,de amíg nem tudok konkrétat,persze hogy szerveztünk nyaralást...
2014. júl. 16. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A próbamunka nem legális!
2014. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!