Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüz vagyok és jövöhetvegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lestyan david kérdése:

Szüz vagyok és jövöhetvegen elveszitem a barátnömel mert mar megbeszéltük meg minden és attol félek hgy tul hamar elmegyek mit tegyek annak érdekébe hgy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
könyörgöm értelmes válaszokat
2012. okt. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
gyorsan gyere vissza!
2012. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész, rántsd ki kétszer. Esetleg háromszor. Ezt abszolút nem hülyeségből mondom. Így levezeted magad annyira, hogy nem fogsz elmenni az első pár pillanat alatt, de ettől függetlenül ugyanúgy lesz hozzá kedved, és ha minden jól megy, jóval tovább bírod.
2012. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint mielőtt a barátnődhöz mész, ne a szeme láttára. Vagy végül is, ha az úgy jó, akkor úgy is lehet.
2012. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem verd ki csak azért!

Hamar el fogsz menni de ne foglalkozz vele! Utána pihensz kicsit és jöhet a második menet. Ott már jobban fog menni.

2012. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pont azért fogsz hamar elmenni mert erre gondolsz meg mert fosol ettől.. csapd ki előtte vagy 3* inkább..
2012. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mennyire tapasztalt a barátnőd? hány évesek vagytok?

megvolt? hogy ment? bírtad?

2012. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!