Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen munkát...

Jim jones kérdése:

Szerintetek milyen munkát tudnék még csinálni, a rendes munkám mellett, közben?

Figyelt kérdés
Portás vagyok egy telephelyen és mivel ált 24 órát vagyok ott, így rengeteg időm elmegy feleslegesen a semmire. Hogyan tudnám hasznosabban kitölteni ezt az időt? Úgy értem hogy valami internetes munkával vagy ilyesmi. Minden ötletet és véleményt kíváncsian fogadok

2014. júl. 17. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Programozz
2014. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Képzettség nélkül végezhető internetes munka nincs. Viszont ha van géped és tudsz angolul, fél év alatt meg lehet tanulni valamilyen népszerű programnyelvet (mondjuk Java), és azzal már lehet mit kezdeni. De biztos van más, nem IT dolog is, amit kitanulhatnál.
2014. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a válaszokat, tippeket mindkét válaszolónak.

Igazából én is programozásra gondoltam hát persze.

És nyilván java-ra mert az megy meg ugye az internet meg a mobiltelefon a jövő. Még megfordult a fejemben hogy kitanulom a könyvelést és besegítek könyvelő irodának. Bár hozzá kell tennem hogy úgy érzem logikus gondolkodásom van, de a matekkal mindig hadilábon álltam ezért eddig odzkodtam ezektől a lehetőségektől. Újságirásra cikkírásra gondoltam még de amint olvasgatom ez elég bukó manapság. Van olyan kollégám aki nemes egyszerűséggel csak alszik vagy keresztrejtvényt fejt:)

Na én nem akarok ennyinél leragadni. a 2. válaszolótól kérdezem hogy oké java fél év alatt, időmn mint a tenger , de ha te lennél a helyemben esetleg tudnál ajánlani vmi stratégiát hogy te hogy kezdenél bele, esetleg vmi sztakirodalom amin elindulhatok. Te szakmabeli vagy amugy programozó?

2014. júl. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!