Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merjek elvállalni reptéren...

Merjek elvállalni reptéren állást nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Felvennének egy reptéri étterembe kisegítőnek de napi másfél órát kasszázni kellene a hajnali órákban. Gyakorlatilag nyelvtudásom semmi nincs és ezt elmondtam az üzlet vezetőnek is de azt mondta nem gond találjam fel magam. Viszont eléggé izgulok, hogy egyáltalán el merjem e vállalni. Hiába tanultam általánosban és középsuliban nyelvet, mivel nem használtam azóta se a nyelvtudásom kimerül 1-1 szavakban. Attól tartok a külföldi vendégek megvetnek vagy lenéznek majd amiért nem beszélem még az angolt sem és ez miatt már most kellemetlenül érzem magam.

2014. júl. 20. 19:55
 1/6 anonim válasza:
86%
Hát akkor kezdd el szépen tanulni, szerintem pár hét alatt meg tudsz tanulni alap szinten. Én 17 vagyok és videójátékokból tanultam meg középszintig, csak a nyelvtant kellett "tanulnom" úgymond, de azt is csak néha-néha. Nem nehéz nyelv. Kezdd el megtanulni a szavakat, a köszönéseket, azokat, amikre szükséged lehet. Igaza van az üzletvezetőnek, legyél tökös, oldd meg így a helyzetet, az egy gyáva dolog lenne, ha nem vállalnád el e miatt. Az életben semmit nem lehet elérni így.
2014. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Különlegescsajszi válasza:
46%
Ne,mert te fogsz repülni a repcsi helyett..:D
2014. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem vállald el, legrosszabb esetben csak elküldenek és akkor ugyanott vagy mintha nem vállaltad volna el, veszteni valód nincs. Egyébként testbeszédéből és a beszéd stílusából nagyon sok mindenre rá lehet jönni akkor is, ha nem beszéled az adott nyelvet, ráadásul ha van hozzá érzéked egy idő után már el fogod kezdeni megérteni a mondanivalójukat, de akár be is seggelheted a szükséges tudnivalókat, kasszázásnál nem kell túl nagy szókincs.
2014. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es 4-es válaszolónak köszönöm a kimerítő és hasznos választ.

2-es neked is köszi, végül is igen legrosszabb esetben repülök én is ;).

A 3.-nak: Köszi de inkább tartsd meg a kötelet hátha neked még szükséged lesz rá az életben.

2014. júl. 20. 23:06
 5/6 anonim válasza:
74%
Próba szerencse, lehet úgy bele jössz hogy alig akarsz majd onnan szabadulni
2014. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekli a munkáltatót, akkor vállald el. Emiatt meg szerintem ne szégyelld magad, szégyellje az, aki elmegy egy országba, és pár szót se tud a nyelvén.


Max angolul a legalapabb dolgokat átnézed ha zavar, pl számok, vagy az ott árult ételek nevét.


Én elvállalnám, bár nekem most nagyon kéne munka.... :)

2014. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!