Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozol, mit dolgozol?

Mivel foglalkozol, mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Milyen iskolákat végeztél el ahhoz hogy a jelenlegi állásodhoz eljutottál? Szereted csinálni? anyagilag mennyire vagy megelégedve vele és ez körülbelül mennyit tesz ki bruttóban?

2014. júl. 22. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
miskolci egyetem gepeszmernoki kar, tobb mint 10 eves tapasztalat, kulfoldi allas, fejlesztomernoki pozicio, szeretem csinalni, meg vagyok elegedve.
2014. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 szakmával vagyok szalag mellett.


Első szakmánál az volt a problémájuk, hogy nincs gyakorlatom. Másodiknál, hogy nincs vállalkozóim. 3. meg egy kalap sz@rt se ér, csak pénzkidobás és időpazarlás volt.

2014. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Projektmenedzser vagyok, de éppen felmondás alatt, mert szart sem fizetnek (minimálbér+minimális jutalék), és nem éri meg ennyiért csinálnom.


Egyénként közgazdász vagyok.

2014. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
projektmenedzser minimálbérért XD
2014. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél konkrétan megtudni? Mi a valódi kérdésed? :)
2014. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ötleteket akarok szerezni ahhoz hogy milyen munka irányában kellene indulnom . Központi fűtés szerelő szakmám van ( nincs tapasztalat így kilőve) középfokú érettségi,jogsi,tűzvédelmi szakvizsgám van és én is szintén szalag mellett dolgozok csak lépni akarok egy jobb munkahelyre de sajnos nagyon korlátozottak a választási lehetőségeim!
2014. júl. 22. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Közmunkás irodában, a munka nem volna rossz, rendes fizetésért szívesen csinálnám, az anyagi része nagyon sovány, amúgy közgazdász végzettségem van.
2014. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

treasury elemző vagyok egy bankban

"Milyen iskolákat végeztél el ahhoz hogy a jelenlegi állásodhoz eljutottál?"

BGF, közgazdász vagyok, egyébként elég híg a szakma,egyáltalán nem mindegy hol végez az ember és milyen közgázos szakon, ha jól választasz szarrá keresed magad

"anyagilag mennyire vagy megelégedve vele és ez körülbelül mennyit tesz ki bruttóban?"

Nettóban 400 körül kapok+juttatások

2014. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!