Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalnál olyan munkát, ahol...

Vállalnál olyan munkát, ahol kb.10-20 millió forinttal dolgozol és anyagi felelősséget vállalsz ezért?

Figyelt kérdés

Tehát ha elrontasz valamit, akkor neked kell kifizetned? Nincs pénzügyi végzettségem, 3 hetes tanfolyamon vennék részt előtte. Ti be mernétek vállalni?

25/N


2014. márc. 6. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem egy eget rengetően nagy pénz. Egy bankpénztáros, vagy postapénztáros ennél többel is dolgozik.Ha felelősségteljes a gondolkodásod, és átlátod a teendőidet, akkor nincs mitől félned.Becsületesen kell dolgozni.
2014. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. márc. 6. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Ha mondjuk egy banki "pénztárosként" kell felelősséget vállalnom a kasszáért, ahol van őr, van pénzszámoló és úgy általánosságban megfelelőek a körülmények akkor akár vállalnám is.


Ha egy tescos szatyorban kéne a nyóckerből átvinnem 10 milliót óbudára BKV-val akkor semmiképp...

2014. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen anyagi felelősség? Fizetésletiltás vagy jelzálog?


Amúgy nem. Én nyugodtan akarok aludni az éjszaka.

2014. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hasonló mint mondjuk a postai pénztáros, de más terület. csak ahhoz képest, hogy én életembe nem dolgoztam pénzzel, nem is látom át a folyamatot, elég ijesztőnek hangzik ez az egész...az a rengeteg számla meg utalás meg jogszabály... 3 hét alatt hogy fogom szerintetek megtanulni? Úgy, hogy ha élesben dolgozom, akkor ne legyen benne hiba? Én ettől félek!
2014. márc. 7. 15:26
 6/7 A kérdező kommentje:
ha mondjuk elrontok valamit és abból kára lesz a cégnek, akkor nekem kell kifizetnem. ez lehet akár 500 ezer Ft is vagy több. ezzel riogatnak minket a tanfolyamon. :S
2014. márc. 7. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, azért egy felelős cég nem fog 3 hét után rád bízni

20 milliós utalásokat, bár egy utalás elkészítése nem egy diplomát igénylő munka.

2014. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!