Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti utaznátok napi 4 órát a...

Ti utaznátok napi 4 órát a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki kapnék egy állást. A fizetés nem rossz, de nem is olyan jó. Viszont! Reggel 2 órát és eset 2 órát kéne munkába utaznom.A munkaidő mindennap 8-17 óráig tart. Ti vállalnátok? Jár vmi munkaidőkedvezmény ilyenkor?

2014. júl. 22. 18:23
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
eset=este és este természetesen hazafelé...
2014. júl. 22. 18:24
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Az nem olyan sok. Munkaido kedvezmeny nem jar, utazasi tamogatast kaphatsz, ami akar 100% is lehet. Akkor vallalnam, ha nem lenne csaladom.
2014. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Ha meg tudom oldani az utazást tömegközlekedéssel, és nem találok közelebb munkát, akkor természetesen elvállalnám.


Családom nincs, ez nem lehet kizáró ok (mármint szüleim igen, de saját családom nincs), viszont nem olyan világot élünk, hogy válogathassak a munkák között. Nehéz jó munkát találni, ha mégis sikerül, annak örülni kell. :)

2014. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Csak ha nem lenne családom és átmenetileg tartana (határozott idejű szerződés vagy amíg közelebb nem költözök).
2014. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
4-es vagyok, amúgy még a gyerekek előtt dolgoztam olyan helyen egy évig, ahová naponta összesen 2 órát utaztam. Egy idő után (és főleg télen, rossz időben) megterhelő. Nem tudsz pihenni, szórakozni, tanfolyamra járni, vásárlás is fárasztó.
2014. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7%
Ez napi 13 óra munkához köthető teendő. Ennyit szerintem dolgozni kell akkor, ha értelmes megélhetést akar az ember.
2014. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
én volt már, hogy napi 3 órát utaztam (1,5-1,5 óra volt), de egy év után kikészültem. Elvesztettem a páromat, nem volt magánéletem és ahhoz képest nem fizettek meg.
2014. júl. 22. 19:51
 8/25 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit fizetnek.


#6


Értelmes fizetésem van és napi 1,5 óránál nem utazok többet.


Nekem a munkához köthető teendő az a napi 8 óra munka és a bejárás. Semmi más! Nem azért élek, hogy dolgozhassak!

2014. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

6: Megélhetést? Nem csak a pénz a lényeg, hanem a kiegyensúlyozott egészséges élet, a család (aki igényli).

Nem robotok vagyunk vagy rabszolgák.


Ha pedig olyan jólfizető állásról van szó, akkor közelebb kell költözni.

2014. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Felőlem aztán. Szerintem simán rosszul osztja be a legtöbb ember az idejét, ami abból adódik, hogy sokan nem funkcionálnak 8 óra alvás nélkül, ami hétvégéken esetleg rendben is van, de hétköznap egyszerűen borzasztóan lerövidíti a napot. Átlagban utazom napi 1 órát, dolgozom 9-et, meg tanítok 2-4 órában, és ettől még van normális párkapcsolatom, meg jut időm a barátaimra is, mert hétköznap nem cseszek el alvással többet, mint 3-5 óra. Napi 1-2 kávé, aztán lehet nyomni, nem nyafogni kell :)
2014. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!