Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van diákmunka 16 éves kortól...

Mádásor kérdése:

Van diákmunka 16 éves kortól ami nem egy szar gyorséttermi?

Figyelt kérdés
Gyorsétteremben dolgozok már 3 hónapja és egy szívás szar az egész. Sok embertől hallom hogy dolgoznak máshol 16 évesen de nem tudom, hogy hogyan kerülnek olyan munkahelyekre ahol felveszik őket. Tehát tudok választ adni, hogy merre találok 16 éves kortól munkát?
2014. júl. 22. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
szar a gyorséttermi meló, de 8 általánossal (mert jelenleg ennyivel rendelkezel) nem nagyon fogsz jobbat találni... (még érettségivel se talánál) talán tesco-ba árufeltöltés stb. de az se lesz sokkal jobb
2014. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én egy normális étteremben voltam pultos tavaly. Semmi mást nem tettem, mint besétáltam, és jelentkeztem. Felvettek. Most a Művelődésihában dolgozom, és eddig szuper. :) Regisztrál a Melódiákra, keresgélj, járj be helyekre érdeklődni, kell-e nekik diák munka. Hidd el, azzal, hogy a gyakorin vered a nyálad, nem lesz jobb állásod, nem fognak felkeresni, hogy jajj kérlek xy, dolgozz nekünk, te annyira csodálatos ember vagy! Egyébként meg igaza van az elsőnek, 8 általánossal nem mész semmire, törődj bele, ez a diákélet. Kell a pénz vagy sem? Tavaly én is volt, hogy az étteremben (ami egyébként egy nívós étteremnek számít), lehúztam megállás nélkül 12 órát, "szaros" 4000ft-ért, mert ez volt a napidíj, tökmindegy, hány órás műszakod volt...
2014. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értelmesebb diákmunkák különösebb képesítés nélkül szerintem kulturális területen vannak: múzeumok, színházak, művészmozik szoktak alkalmazni diákokat, ilyen helyekre általában normális emberek járnak. A fizetés nem lesz jobb, de nem kell megdögleni munka közben, meg elég jók a körülmények általában.

Persze a legjobb, ha már diákként is van valami eladható képességed, ami ennyi idősen általában informatikát vagy nyelvtudást jelent, ebben az esetben 1000-es nettókat is simán lehet kapni, ha tényleg értesz is valamihez.

2014. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Persze, hogy van jobb! Én egy játékboltban dolgozom és egyáltalán nem kell megszakadnom...ha elfogy a játék a polcról után kell töltenem, esetleg a vásárlónak segítenem. Semmi a egész. 8 órából, jó ha hármat dolgozom :)
2014. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És hol van ez a játékbolt és hogyan kerülhetnék én is be?
2014. júl. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!