Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Eddigi életemben sok minden akartam lenni (most 13 éves vagyok, és leány). Apukám asztalos cég vezető, ezért asztalos is akartam lenni, és abban az időben szereltem székeket, asztalt, stb. De lebeszélt róla, mert lány vagyok, és nem is keres a legjobban....

Sokszor akartam lenni csillagász vagy matematikus, de most nem hajt ez a vágy ://

Lakberendező, divattervező is akartam lenni, mert jól tudok rajzolni :).

Az egyik hibám az az, hogy a nyelvekhez és a sportokhoz (úszáson kívül) nincs érzékem.

Milyen állásokat ajánlotok?

Léci olyan ne írjon aki azt írná, hogy felnőtt. :)



2014. júl. 29. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Olyan nincs hogy a nyelvekhez meg az úszáshoz nincs érzéked. Csak gyakorlás és kitartás kell hozzá. Belőled inkább a kitartás és a szorgalom hiányzik. De mire felnőtt leszel ez még változhat.
2014. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Mindjárt megjelennek, az "orvos" és "mérnök" pártiak.


Szóval most beelőzöm őket!


Legyél orvos vagy mérnök!

2014. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretnék orvos lenni, mert nem bírom annyira a vesét (és ezeket) látni. Csak van egy testvérem aki az Orvosira készül, és most ott van. Mérnökön még gondolkozom
2014. júl. 29. 10:08
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Bárhogy is alakul, a mekibe és a tescoba tárt karokkal várják azokat akik nem kergetik tovább a vágyálmaikat.
2014. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
80%

Pontosan!

Én orvosnak készülök, már nyolc éve, jó szakma...

De a mérnök is jó!

Azok nagyon jól keresnek, és ha van fantáziád, és lakberendező is akartál lenni, akkor ez neked való... Csak olyan területre kell menni.:)

2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ingen, sokan mondják, hogy túl élénk a fantáziám. :) Lakberendező azért akartam lenni sokáig, mert engem elvarázsol egy szép otthon, és például ha egy szállodába megyek ami nagyon szép, legszívesebben leülnék a szoba közepére, és a tudatalattim egészen a mesékbe repít (egyszer-kétszer ez már megtörtént). Ezen a mérnökin nagyon sokat gondolkoztam, és utána néztem, és el kell mondjam, hogy nagyon tetszik.
2014. júl. 29. 12:34
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a fizetség nem annyira érdekel, mert engem arra tanítottak, hogy azt csináljam, amit szeretek, és mellette jól érzem magam. Persze, minden munkából kijön a napi étel :)
2014. júl. 29. 12:36
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Legyél 14 éves és fiú, ma már vannak erre is operációs eljárások, akkor édesapádnak sem lehet több kifogása!
2014. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:(
2014. júl. 29. 13:02
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Orvos, Mérnök, Gazdásági szakember (itt azért vannak zsákutcák amik nem sokat érnek)


Ja és tanulj nyelvet mert anélkül nem sokat fogsz érni.

2014. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!