Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 35 évesen külföldi munkára...

35 évesen külföldi munkára érdemes még vállalkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 diplomás, jelenleg középvezetőként dolgozó 35 éves nő vagyok. Angolul felsőfokon, németül alapfokon beszélek. Szakképesítésem különösebben nincs, közigazgatásban dolgoztam eddig (úgy értem a szakképesítést, hogy valamilyen közéfokú, szakmai képesítésem nincs).

Nagyon szeretném továbbfejleszteni a nyelvtudásom, kipróbálni magam külföldi környezetben, és magánéleti gondok miatt is jó lenne itthonról elszakadni. Gyerekem, családom nincs, tehát mobil vagyok. Kérdés, hogy vajon merre érdemes elindulni? Német- vagy angol nyelvterületben gondolkodom.

Azok véleményére lennék kíváncsi, akik hasonló korban vágtak neki a külföldi munkának.

Előre is köszi!



2014. júl. 29. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Közig. múlttal nehezen - persze semmi sem lehetetlen.
2014. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felreertes ne essek, nem kozigazgatasban akarok kulfoldon elhelyezkedni, vendeglatasban is gondolkodom. Tenyleg kivancsi lennek olyanok velemenyere, akik hasonlo korban vagtak neki a kulfoldi munkanak.
2014. júl. 29. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó nyelvtudással biztosan lenne esélyed a vendéglátásban, de azt sem szabad elfelejteni, hogy vannak olyanok, akik 10-15 évvel fiatalabbak és még tapasztalatuk is van azon a területen. Minimálbérért dolgozni sehol sem leányálom.
2014. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én 45 éves vagyok, de jövő februárban usgyi.

Először csak rosszabb munkára lehet számítani, de később szerintem alakul. Itthon már a 40 éves is öregnek számít, nem lesz munkahely. Mehetnénk együtt.

2014. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!