Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi nettó 100 lej jó fizetés...

Napi nettó 100 lej jó fizetés Romániában?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 23:16
 1/10 anonim válasza:
72%

Már nem azért,de tudod,mennyit ér egy lej? Elárulom, 60-70 Ft-t. Magyarul 100 lej= 6-7000 Ft. Sztem nagyon jó,legalábbis az ottani havi fizetésekhez viszonyítva (ami átszámolva 35-40.000 Ft körül mozog


(mellesleg :erdélyi vagyok szal nem hasraütésszerűen mondtam a 35-40.000-ret )

2014. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisvarosban, faluban durvan jo, nagyvarosban elfogadhato.
2014. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
kedves első Erdélyi válaszoló, te hol keresel 35-40000 ft-ot átszámolva?? Én Szatmárnémetiben dolgozom és lakom, a fizetésem 3750 Lej (szakács vagyok), de az átlag is olyan 1800-2200 között van, szóval nem tudom hogy te hol laksz vagy élsz, de szerintem nem Romániában.
2014. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előző: nettó 260 körül keresel? az brutálisan jó még MO-n is :D Nem hiszem, hogy átlag szakács MO-n kap ennyit, de lehet, hogy alulértékelem a szakácsok átlagos fizetését..
2014. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Temesváron.
2014. júl. 31. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
reggel 7kor kezdek, ami a valóságban inkább 6 és fél7 közöt van, elvileg este 8-ig lennék, de ez az elmúlt egy évben még nem történt meg, rendszerint este 10-kor zárom be a konyhát, persze a bár rész az tovább működik, hétvégén illetve pénteken pedig konyhazárás után még éjfélig a bárban segédkezek a srácoknak, szóval ennyi munkáért még kevés is a 3750 lej, főleg hogy nekem nincs borravaló.
2014. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, ez így közel sem heti 40 óra munkára adott fizetés, de gondolom azért ebből már korrektül meg lehet élni, cserébe biztos leszakad a derekad a nap végére + semmire nem jut időd...
2014. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fárasztó, de még fiatal vagyok és még 2-3 évig bírom ezt a tempót, aztán kifogok égni, és vagy az óraszámot kell majd csökkenteni vagy pedig más munka után nézni. Egyébként, igen, meglehet élni belőle, sőt mivel kajára nem is kell költenem, így elég sokat letudok rakni belőle, és barátnőm is, mivel munkatársak vagyunk.
2014. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves "szakács úr" ! Én lennék az első válaszoló. Lehet h ismerjük egymást,mivel én is Szatmárnémetiben lakom,egyszer talán össze is futhatnánk,h megvitassuk eme nagyon fontos fizetési problémákat...najó,ez csak vicc volt.


Én meg azt nem értem h Te honnan szedted a 1800-2200 lejes fizetést,annyit az átlagember ott nem keres...(mondom az ÁTLAG,persze vannak kivételek,mielőtt még belekötne vki..)

Jó,én pl. megkeresem az 1000 lejt,de sógornőm,aki egyelőre csak gyárba vettek föl,ő tényleg nem keres többet 6-700 lejnél..(voltam a gyárban,tudom pontosan mi a munkája és h milyen keményen kell ott dolgozni,ez a fizetés meg rohadtul nem sok ahhoz képest)


Egyébként pedig örülök h ennyi munka mellett még a barátnődre is marad időd:)-bár ez már nem ide tartozik

2014. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kolozsvaron nem eri el az altag az 1800 lejt, ami azert lenyegesen Szatmarnemeti elott jar fizetesek teren. Gratula a jo fizeteshez, de azert sajnos Romaniaban ennel sokkal roszabb a helyzet.
2014. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!