Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik, ha nem megyek el...

Mi történik, ha nem megyek el egy állásinterjúra? Volt már, hogy nem mentél el?

Figyelt kérdés
Persze azon kivül,hogy nem vesznek fel. Megjegyeznek? Úgy értem,hogy ha később egy közelebbi üzletükbe jelentkeznék,akkor emiatt nem vennének fel,vagy nem tartják annyira számon,hogy kivel mi volt régebben?
2014. júl. 31. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát minimum szólj oda hogy nem mész.
2014. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Kisebb cegnel siman megjegyzik a nevedet, de nagyobb helyen is tiltolistara kerulhetsz a HR-nel, ha van ilyen nyilvantartasuk. Mi annyira nehez abban, hogy odaszolj, elnezest, maskepp alakultak az esemenyek, nem tudok menni interjura?
2014. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Jobb esetben megjegyeznek. Rosszabb esetben felkerülsz egy intercompany blacklist-re.

Nem mondom el, hogy ez mit jelent, legyen neked meglepi :)))

2014. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet előre megjósolni. Akár meg is jegyezhetik. Ők készülnek rá, hogy mész, be van kalkulálva a napjukba. Kitolás velük szembe, hogy nem szólj. Előfordulhat bármi, ami miatt nem tudsz elmenni, ez nem gond, legalábbis szerintem, de annyi tisztesség legyen már benned, hogy felveszed a telefont, és felhívod őket, hogy ne haragudjanak, de egyéb okok miatt nem tudsz megjelenni az állásinterjún. Így ők is tudják, hogy nem mész, nem várnak, nem készülnek úgy. 2 perc az egész, de szerintem te is nyugodtabb lennél.
2014. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azalatt az idő alatt míg kiírtad a kérdést, akár oda is szólhattál volna. :)
2014. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha odaszólsz időben, hogy kösz, de már nem aktuális, akkor semmi nincs
2014. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ó,még a végén kivégeznek,nem???? Azért ne túlozzunk már! Az se jobb,aki elmegy,netán még fel is veszik és akkor jut eszébe,hogy mégse akar oda menni dolgozni...Annál az is jobb,ha valaki már az elején nem megy el.
2014. júl. 31. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi történne? Semmi. Csak nyilván szólj, hogy nem mész. "Már nem aktuális" szöveggel pl. Vagy ez eszedbe sem jutott? Én mondtam már le interjút, mert közben felvettek máshova. Aztán úgy alakult, hogy kb. 11 hónapra rá újra beadtam ahhoz a céghez, ahol egy évvel ezelőtt lemondtam az interjút. És újra megkerestek, bár most megintcsak az a helyzett állt elő, hogy közben felvettek máshová...
2014. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát tudod, sok nagy cég háerje igencsak össze van fonódva, fű alatt.

Szóval simán lehet, hogy feketelistáznak. Ebből semmit nem veszel észre, csak annyit, hogy 10 évig nem vesznek fel sehová.

Persze ha egy bivalyb*sznádi Józsi & Pista bt-ről van szó, akkor ez a veszély nem fenyeget.

2014. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!