Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik azért halogatják a gyerekvállalást, mert úgy vélik, hogy anyagilag nem tartanak azon a szinten, amit ehhez alkalmasnak vélnek?

Figyelt kérdés
Hogy érint ez benneteket?

2014. júl. 31. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Például én is ilyen vagyok. Igaz, elég fiatal vagyok, még csak most végeztem az egyetemmel, de már egyre inkább szeretnék gyereket. Viszont mivel nincs még semmink a párommal (akivel egyébként 4 éve együtt vagyok), ezért még évekkel halogatjuk a dolgot és örülnék, ha 3-4 év múlva sikerülne a gyerekvállalás. Nem saját házat akarok szerezni vagy ilyesmi, mert akkor 50 éves koromra sem lenne gyerekem, csak egy tisztes állást szeretnénk, normális fizetéssel, ami nem kevés idő. Mindezt pedig külföldön szeretnénk elérni, hogy a gyerekeink még jobb esélyekkel induljanak az életben, ez pedig még nehezebb és még több idő. A biológiai órám meg folyamatosan ketyeg és minden nap azon agyalok, mikor lehet végre gyerekem, bevallom, nem tudom, ezt meddig lehet húzni ilyen erős ösztönökkel. :/
2014. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én most leszek 28 éves és egy fitying félretett pénzem sincs :(
2014. júl. 31. 18:49
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
29 vagyok.30 nm-es albérletbe nem fogunk gyereket válallni...Egészségügyben dolgozuk,semmire nincs pénzünk :(
2014. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Előző: ha tényleg EÜ-ben dolgoztok, miért nem mentek már el ebből a pudvás szar országból (főleg ha még gyereket is akartok)... az EÜ-i dolgozókra szinte a világ összes országában van kereslet!
2014. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
#4 papíron van csak kereslet rájuk
2014. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
ápolóra és orvosra Németországban vagy Angliában vagy Észak-Európában szinte biztosan van, vagy ezt rosszul tudom?
2014. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
A férjemnek az előző házasságából már van gyereke és nem akarja itthagyni.Nekem meg Anyum nincs túl jó állapotban,egyedül van és nincs testvérem se.:(
2014. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen miatt halogattam. Aztán 37 éves koromra sikerült olyan anyagi helyzetet teremtenem, hogy be mertem vállalni úgy gyereket, hogy lehet, GYED után nem alkalmaznak tovább.

Hozzáteszem, még időben. Éppen hogy nem futottam ki belőle. Testvér már biztosan nem lesz.

És mit ad Isten? Mire anyagilag helyre jöttem, munkanélküli lettem...:(

2014. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan nehéz ez az egész :((
2014. aug. 1. 08:12
 10/15 anonim válasza:
50%
Senki ne halogassa! Könnyű azoknak, akiknek magas jövedelmük van ugyan, de ha van benned, párodban potenciál, sokáig egyikőtök sem lesz munkanélküli, akkor meg mire vártok. Ha telik 30 nm albérletre, telik majd 42-re is. Babaruhát a család összedobja nektek, ha van anyatej, akkor táp se kell, csak pelus. Be kell osztani azt, ami van. Első gyermekem, kislányom napokon belül fog megszületni és hihetetlen érzés már most az egész. 30/F
2014. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!