Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová érdemes logisztikus/besze...

Hová érdemes logisztikus/beszerzői állásra jelentkezni Budapesten?

Figyelt kérdés
Bp-n és környékén milyen cégekhez jelentkeznétek/ hol dolgoztok szívesen logisztikusként? Sok álláshirdetést lehet találni, de a köztudottan jól fizető multik (pl. Audi, Mercedes, Bosch) főleg vidéken vannak. Mivel jelenleg van állásom, nem szeretnék "fölösleges" szabikat kivenni, hogy ismeretlen, mutyi cégekhez menjek interjúra. (2 éves gyakorlatom, felsőfokú végzettségem, angol és francia nyelvvizsgám van)

2014. aug. 1. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi neked a jól fizető? Én pesten vagyok, logisztikusként - egy gondolom számodra mutyi cégnél-. 390-el jöttem el gyedre, most megyek vissza a kollegáim akik maradtak már 5 kilót keresnek bruttóba. De olyan változások vannak a cégnél, hogy gondolkodok rajta, hogy körbe nézek.

Szerintem nincs igazán más lehetőség mint szabikat kivenni, ugyanis a legtöbb cég fejvadásszal dolgoztat és telefonban nem mondják meg, hogy melyik cég.


Ha meg célzottan akarod beadni, akkor csak olyan hirdetésekre jelentkezz, amik HVG-ben vannak, vagy adott cég honlapjn, amiket kinézel magadnak.


Egyébként meg Bp. környékén ott az ipari park (ahova én spec. nem szívesen mennék), vagy Vecsés ahol szoktak ilyen jellegű pozicióban keresni embereket.

2014. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy tudom elég nagy a szórás a logisztika területén, pl van olyan ismerősöm, aki bruttó 200-at keres ebben a pozícióban, ezt igencsak keveslem. A 390 már elég jó hangzik :) Csak tudni akartam, hogy van-e remény, illetve mennyit lehet kérni. Köszi a választ!
2014. aug. 2. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom logisztikusként dolgozik (végzettség nélkül) már vagy 8 éve ő 200 körül kap netto.
2014. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!