Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért utálnak a munkahelyemen?...

Miért utálnak a munkahelyemen? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal már 5 éve együtt vagyunk. Jelentkeztem gépészmérnöknek, a párom is az van egy saját cégük, sajnos az apukája meghalt aki vitte a céget így az én párom irányít mindent. Mikor befejeztem az egyetemet, rögtön oda fel is vettek, szerettem is volna ott dolgozni mert érdekel ez a terület. Már eleve azért nem szerettek mert, nő létemre ilyen végzettségem van. Illetve én vagyok a gyártásvezető, mikor oda megyek a munkásokhoz kiosztani a feladatokat, sokan lenéznek mert fiatal vagyok, sokan komolyan sem veszik amit mondok. Sokat vagyok kint a gyártási folyamatoknál, amiben tudok segítek nekik a munkában is. Kedves vagyok velük érdeklődöm felőlük mert tényleg érdekel, hogy mi van velük, bármi bajuk van jönnek megtudják velem beszélni. Mikor bemegyek az irodába ott is összesúgnak az emberek mikor bemegyek. Bemegyek a konyhába egy kávéért, akkor aki bent van szépen kivonul, hogy ne keljen velem egy légtérben lenni. Szeretnék kilépni a cégtől, de tudom, hogy ez a páromnak nagyon rosszul esne. Mit tehetnék, hogy megkedveljenek?



2014. aug. 3. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

Ők irigyek, mert lusták voltak tanulni és utálnak dolgozni, de kéne nekik az a fizetés, amit te viszel haza. Ez eléggé jellemző Magyarországon, amúgy.


Nem akarják megérteni az emberek Magyarországon, hogy azt fizetik meg jobban, akinek speciálisabb és naprakészebb tudása van. Nyilván az fog jobb fizetést kapni, aki nehezebben "pótolható"; mint az, akinek a helyére száz másik tolong, mert az ő munkájához nem kell speciális tudás.


Röhejes, hogy vannak, akik elvárják, hogy a diplomás mérnök ugyanúgy a soron dolgozzon, mint a szakmunkás, vagy az, akinek a 8 általánosa van meg maximum!


Egy percig se érezd magad rosszul, kedves kérdező! A mérnöki diplomát nem puszira adják; a másik meg, hogy ezek akkor is ugyanolyan parasztok volnának, ha azonos iskolai végzettségük lenne a tiéddel, mert ők a naaagy férfiak.

Egyébként a mérnök szakma ilyen, de ha még több tapasztalatot gyűjtesz és keményen dolgozol, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen nemű vagy. Kelleni fogsz, mert jó szakember vagy. Ennyi.

2014. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
irigyek, de erre tényleg nehéz lett volna rájönni magadtól?
2014. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!