Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14Évesen tudnának valahol is...

14Évesen tudnának valahol is alkalmazni?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 14 14.5 vagyok és szeretnék valamerre így nyáron dolgozni...Nem nagy meló,csak újságkihordás,szórólapozás stb.Valahol tudnának alkalmazni nem bejelentettel napi fizetéssel pl?Úgytudom szórólapnak,újságnak darabja 1FT,szerintem engem is alkalmaznának napi pár ezer FT ért ilyenekben....Szerintetek van rá lehetőség?
2014. aug. 3. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Legálisan biztos nem. A törvény tiltja.
2014. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1

Ez majdnem így van, egy két kivétellel pl. filmben szereplés.

2014. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy legálisan írtam is,hogy bejelentettlenül sikerülne-e?Mert most mondták,hogy a posta hordta eddig nálunk a szórólapokat,újságokat most meg egy külön központ hordja és szinte mindenkit felvesznek 1FT/DB körül úgytudom napi fizuval:)
2014. aug. 3. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bejelentve, akkor papír sincs hogy dolgozol, tehát adócsalás. Már ha a munkáltató kifizet, ugyanis bizonyítani nem tudod hogy tényleg dolgoztál, mert akkor téged is elővesznek.
2014. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem,hát ez nem hangzik valami jól:/Nem tudnál valami példát vagy valamit mondani,hogyan tudnék kissebb-nagyobb összeget keresni?Fiatal vagyok és sajnos nekemis vannak igényeim:)Lényegében számban 30.000FT-ra lenne úgy szükségem egy régi álmomra:D
2014. aug. 3. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem bejelentett munka meg olyan, hogy dolgozol egy hónapot, és simán mondhatják hogy nem fizetnek ki. Nem is ismernek téged, nem is láttak soha. Végtére is semmi hivatalos formája nincs hogy te náluk dolgoztál.
2014. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,de ezeket úgy szokták,hogy a nap végén szépen elmennek a fizetésért:)
2014. aug. 3. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert kívánok neked, hogy találj ilyet. Én még nem találkoztam hasonlóval.
2014. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!