Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha állás ügyben felhívjuk a...

Ha állás ügyben felhívjuk a kiválasztott céget, akkor mit kell mondani?

Figyelt kérdés

Eléggé új vagyok ebben.


Az önéletrajzomat mát e-mailben elküldtem.


Többen mondták, hogy hívjam is fel a céget, járjak utána és, akkor több az esélyem.


De ilyenkor mit kell mondani?Mit kell kérdezni?



2014. aug. 4. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Jo napot kívánok, XY vagyok, állás ügyben szeretnek érdeklődni, tudna kapcsolni az illetékeshez?

Kapcsolás utan:

Jo napot kívánok, XY vagyok, állás ügyben szeretnek érdeklődni. Ittmegott láttam az álláshirdetést es szeretnek többet tudni rola, mik az elvárások, esetleg szóba jöhet e egy személyes beszélgetés a közeljövőben?

2014. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már elküldted az önéletrajzod, akkor gondolom az érdekelne hogy az alapján behívnának-e személyes interjúra. Beküldést követően én minimum egy hetet várnék a telefonnal, bár én sosem telefonáltam ilyen esetben, de tény hogy akár jó pont is lehet hogy érdeklődsz. Ha tudod a számát annak a személynek akinek küldted akkor kezdhetetd rögtön azzal hogy egy hete küldtél önéletrajzot és szeretnél érdeklődni hogy az alapján van-e esélyed egy személyes interjúra. Ha a cég központi számát hívod akkor először mondd hogy állás ügyben telefonálsz, és akkor kapcsolják az illetékes területet. Sok sikert :)
2014. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!