Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mennyi idősen kezdtétek el...

Ti mennyi idősen kezdtétek el "forgatni" a pénzeteket?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy nem részvények meg ilyenek, hanem pl nyaraláskor külföldön láttál nagyon olcsón jó csokit, veszel belőle sokat es itthon drágábban adod el mondjuk haveroknak, de még igy is az itthoni ár alatt meg hasonlók. Vagy vettetek eurót olcsón, es kis idő után drágábban adtátok el? Az ilyeneket hány éves kortól ajánlott kezdeni?

2014. aug. 4. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akárhány éves kortól el lehet ezt kezdeni, nincs korhatár, de:


"külföldön láttál nagyon olcsón jó csokit"

Nincs akkora árrés hogy ebből aprópénznél nagyobbat kaszálj.


"Vagy vettetek eurót olcsón, es kis idő után drágábban adtátok el?"

Ilyen meg csak a mesébe létezik.

2014. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak példát írtam...
2014. aug. 4. 20:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyesmikkel kerestem majdnem 10.000-ret, ez így 14 évesen nem rossz pénz.
2014. aug. 4. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó üzleti érzékkel rendelkezel. :) Csináld tovább, egyszer talán te leszel Rockefeller. :D Nekem még valahogy nem sikerült megtalálni azt amiből nagy pénzt csinálhatok.
2014. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A példák amiket írtál nem túl jók, viszont ha tényleg kerestél így pénzt akkor ügyes vagy, van hozzá érzéked. Mindenképpen szánj még időt és energiát a lehetőségek felkutatására. Nagyon jó dolog hogy Te már ilyen fiatalon is gondolkozol ilyeneken, szerintem ez az első lépés a siker érdekében és sajnos ez sokakból hiányzik... Én sosem foglalkoztam ilyesmivel, ilyen "biznisz" szerűekkel mert nincs hozzá se ötletem se érzékem. Először 20 éves korom körül kezdtem sima lekötött betétekkel, persze akkor még nem ilyen kamatok voltak... Szóval sok sikert kívánok neked!
2014. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pénzzel, üzleti gondolkodásmóddal való ismerkedést legkésőbb kisiskolás korban el kellene kezdeni. Jó, ha valaki próbálkozik és keresi az ötleteket, de ennél fontosabb szerintem, hogy képezze magát, olvasson weboldalakat, könyveket a témában (ilyenek ma már bőven vannak), s keresse az olyan emberek társaságát, akik már bizonyítottak ezen a téren.
2014. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom adtál nyugtát is a csokik meg az euró eladása után...
2014. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!