Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallott már valaki az online...

Hallott már valaki az online tőzsdézésről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma hívtak Londonból ezzel a tőzsdézéssel kapcsolatban. Állítólag kereskedni kellene az interneten. Valakinek van valami tapasztalata, hogy ez árverés-e, lehet-e vele pénzt keresni? Hogyan működik ez az egész?

2014. aug. 5. 20:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem nyitottam semmilyen számlát, nem is érdeklődtem a téma felé. Csakúgy felhívtak.
2014. aug. 8. 09:20
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. Velem például fél évvel ezelőttig rendszeresen megtörtént.

A legmarkánsabb: GBPUSD, EURJPY.

Nekem jellemzően az Alpari dobott requote-ot(amikor még instant exeqution volt. Mára az összes számlájuk market exeqution lett és így ritkább a nem teljesülés).

Stratégia fundamentális, tehát hírek (nagy volatilitás) idején. Ez bizonyára megmagyarázza.

MT4.

Szóval ebben mindenképpen az idézett hozzászólónak adok igazat. Érdemes rákeresni a guglin a jelenségre...

És ha már itt tartunk. 6 éve semmi ilyesmi? Nem tudom elhinni.

Kedves kérdező: amennyire én tudom, nem hívnak fel úgy, hogy valahol nem regisztráltad volna a telefonszámod. Ha felhívtak meg kell kérdezned, hogy hogy jutott hozzá a számodhoz. Ha átverés, akkor azonnal le fogja tenni. Ha nem, akkor elmondja hogy talált rád. Melyik bróker volt?

Szerintem a lényegen nem változtat. Nem szabad fejjel a falnak szaladni...

2014. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Trade.com -tól hívtak
2014. aug. 9. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!