Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha találok munkahelyet,...

Ha találok munkahelyet, egyből törli a munkaügyi központ a regisztráciòmat?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem:ha felvesznek dolgozni,de esetleg pár hónapmúlva kirúgnak valamiért,utána újra kell regisztrálni a munkaügyibe?

Regisztráció után ismét várni kellene egy évet,mire újra megigènyelhetem a foglalkoztatást helyettesítő támogatást?


2014. aug. 8. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha találok munkahelyet, egyből törli a munkaügyi központ a regisztráciòmat?


Akkor, ha jelzed nekik, hogy már van munkád.



ha felvesznek dolgozni,de esetleg pár hónapmúlva kirúgnak valamiért,utána újra kell regisztrálni a munkaügyibe?


Igen.



Regisztráció után ismét várni kellene egy évet,mire újra megigènyelhetem a foglalkoztatást helyettesítő támogatást?


Igen.

2014. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Tehát ha kaptam egy évig a 22800 ft segélyt,majd felvesznek dolgozni,de mondjuk 3 hónap múlva leépítenek,utána egy év múlva kaphatok csak újra segélyt?

(Persze ha nem lesz addig munka).Azzal nem foglalkoznak,hogy pl. az alatt az egy év alatt éhen halok,mert nem találok munkát? Ezek csak elméleti kérdések.

2014. aug. 8. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

"Akkor, ha jelzed nekik, hogy már van munkád. "


+ és jelezned is KELL, különben azzal "szankcionál" a munkaügyi központ, hogy X ideig nem regisztrálhatsz újra.

2014. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!