Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eladónői állásinterjúra mi a...

Eladónői állásinterjúra mi a helyes öltözet? Nem akarok sem túl-, sem alul öltözni.

Figyelt kérdés
Voltam már több ilyen állásinterjún, mindig fekete szoknya, vagy nadrág, elegáns cipő, elegáns blúz volt rajtam. Aztán egyedül én voltam kicsipve, kilógtam a többi jelentkező közül, akik lezseren, már-már trógerul jelentek meg (cicanadrág, szakadt farmer, póló). Ennek ellenére mindig rám néztek furán...Nektek mi a tapasztalatok?

2014. aug. 8. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Anyu bolti eladó. Nem farmerben, hanem egy szimpla szövetnadrágban ment interjúra egy egyszerű blúzzal. Nem nézték ki, és fel is vették. Szerintem szakadtan ne menj, azzal, hogy a többi jelentkező mit mond ne törődj, ők lényegében konkurencia neked. Nagyon viszont nem öltöznék ki, mert igazából azt kell látniuk, hogy normálisan hogyan öltözöl, hiszen nap mint nap nem kosztümben jársz majd dolgozni.
2014. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiss Nikoletta válasza:
70%

Én Németországban dolgozok jelenleg, de van tapasztalatom az otthoni munkánál is, hiszen a családnak van otthon kisboltja.

Amit mindig néznek:

-ne legyen műköröm, de ápolt, tiszta körmök

- nem túl tupíros vagy feltűnő haj, de ne legyen lenövésed, és ne legyen zsíros a hajad

-igényes, ápolt megjelenés

-minimális parfüm, nem kell túlzásba vinni

-semmi magassarkú, egy balerina bőven megteszi

-egy farmer egy elegánsabb felsővel bőven megteszi

-önéletrajz nyomtatott, és nem kézzel írott

-iratok legyenek nálad

-legyél mosolygós, közvetlen

2014. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!