Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Döntés képtelen vagyok. Rövid leírás

Figyelt kérdés
Adott a munkahelyem, ahol még próbaidőn vagyok nem túl sok keresettel, azonban jó a társaság, de nem tudok félre tenni lakásra. Ma azonban megkerestek egy állás lehetőséggel a szakmámon belül, ahol többet keresnék, félre is tudnék rakni, azonban ugyanúgy lassan, de biztosan indulna be a szekér. Egy a baj, h félek megbántok másokat a mostani munkahelyemen, hisz bizalmat szavaztak nekem. Plusz, mi történik, ha itt nem fogadnak el ugyanúgy? Mit tennétek a helyemben?

#melyik helyet válasszam
2014. aug. 8. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én lelépnék. Biztos, jó egy olyan környezetben dolgozni ahol értékelik a munkád, de abból nem fogsz tudni félre tenni. És ebben a világban pénz nélkül nem sokat ér az ember.
2014. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg a mostani munkahelyeden, hogy kaptál egy jobb ajánlatot, de nem szeretnél elmenni, szívesebben maradnál, ha ők is fizetnének annyit.
2014. aug. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is dilemmában vagyok a választ illetően.


Az lenne a normális, hogy válaszoljak neked miszerint a másik állás egy továbblépés lenne számodra, de közben félek, hogy ezzel a valódi válaszommal megbántalak, pedig bizalmat szavaztál nekem, amikor feltetted a kérdést így lehet, hogy inkább nem írok semmit. Ráadásul mi van, ha hülyeséget javaslok és az a másik hely mégsem lesz olyan jó?

2014. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is pont ettől félek. Hisz itt már ismerem az embereket és elfogadtak. Azonban szakmai előrelépés is lenne.. Nincs az a bizonyos gyomorgörcs se. Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 9. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: bocs ha félreérthető voltam, azt hittel lejön a szarkazmus. Ezen információk alapján szerintem váltanod kellene.
2014. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben :)) köszönöm mégegyszer, hogy visszanéztél!
2014. aug. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!