Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20-25 évesek ti mennyi idő...

20-25 évesek ti mennyi idő alatt találtatok Budapesten állást és mit?

Figyelt kérdés

Mindenhova erős angol kell meg 3-5 év tapasztalat, meg ez meg az és már kezd párommal elegünk lenni (pályakezdők vagyunk). Mi olyan lenne ami fix hely és jó?

Ha van is akkor gagyi értékesítői munka, vagy 14 órás szakács állás, és hasonlók.


2014. aug. 11. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem átlag 1-3 hónap mire találok valamit, de jól beszélek angolul. Irodai nyomtatókat tartok karban.
2014. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

3 hét telt el az önéletrajzok kiküldése, és a munkába állás között. Azért húzódott ennyi ideig, mert kb. 1 hétig tépelődtem, hogy a két ajánlat közül melyiket fogadjam el.

Diploma előtt álló szoftverfejlesztő vagyok. (Okés, osszatok le, felvágós vagyok, na.)

2014. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
és mi az erősséged? csak azt ne mond hogy java/adatbázis, mert gutaütést kapok :D
2014. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Diploma előtt kezdtem állásinterjúkra járni, de munkám (utólag azt mondom, hogy inkább szerencsére) csak diplomaosztó után napra pontosan egy hónapra lett: biztosítási matematikus vagyok.
2014. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
web-programozó vagyok, back-end inkább.
2014. aug. 12. 07:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még a válság előtt voltam hasonló szituációban, 20 évesen. Ismerős útján kaptam állást recepciósként, de fél év után felmondtam, azt követően három hónapig voltam munkanélküli. Végül egy biztosító vett fel call centerbe, onnan back office-ba, három év után vezér-asszisztensnek. Megéri megbízható cégnél alacsonyabb pozíciót vállalni és onnan feljebb/más munkakörbe pályázni, még akkor is, ha az informatika érdekel. Volt olyan munkatársam, aki IT-re került át az ügyfélszolgálatról.
2014. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma kéne mennem a Factum Invest Zrt. céghez de nemigen megyek... semmi ilyen helyre nem megyek, pedig sajnos sok ilyen van. Call center meg ugyanolyan mint az értékesítői állás. Nekem nem ilyen álmokat kergető állás kell.
2014. aug. 14. 07:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Call center meg ugyanolyan mint az értékesítői állás.


Miért is lenne ugyan olyan? Pont semmi köze nincs hozzá. Soha egy percet nem értékesítettem. De ha neked jobb munkanélküliként, akkor ne siránkozz.

2014. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!