Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi ilyenkor a teendő? (járási...

Mi ilyenkor a teendő? (járási hivatal) Fontos.

Figyelt kérdés

Rövid sztori: Nem dolgoztam x ideig suli befejezése után. Jó ideig nem voltam bejelentkezve se munkaügyre, ennek lévén TB-m se volt. Visszamenőleg fizetnem kell ezt az összeget (persze nem vettem igénybe semmit) Szóval bementem a Járási Hivatalba, illetőleg akkor a munkaügyre is be kellett jelentkeznem. A Járási Hivatalba kértem támogatást, hogy részletbe tudja fizetni ezt az összeget (TB). Még nem kaptam róla papírt, hogyan döntöttek ez ügyben. Viszont most kiküldtek egy olyan papírt, hogy xy helyre xy munkakörbe felvennének. Különben törölnek a rendszerből.

A gondom viszont az, hogy elszeretnék költözni ebből a városból a páromhoz, és ott szeretnék munkába állni (természetesen minél hamarabb)Most ez hogy működik? Hogy el kell fogadnom ezt az állást (amire kitűztek egy rövid határidőt megjelnés- visszaigazolás szempontjából)? Vagy ha bemegyek és megmondom nekik, hogy ott szeretnék munkába állni akkor nem nézik jó néven? Tanácstalan vagyok.



2014. aug. 14. 14:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!