Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vettem egy bicikli vázat, ami...

Gabcoma kérdése:

Vettem egy bicikli vázat, ami hibátlanként volt meghirdetve, miután hazahoztuk alaposan szemügyre vettem, és észrevettem, hogy utólag hegesztett, szeretném visszakérni a pénzt, személyesen vettem át, de az eladó nem akarja visszafizetni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
a tegnapi nap folyamán vettem, és meg is vizsgáltam csak már sötétedett és a rossz időjárási viszonyok miatt is sötét volt, ezért nem tudtam észrevenni, csak itthon. Az egyik közösségi oldalról letiltott, pedig nem is zaklattam, email-ben azt állítja, hogy hibátlan a váz, viszont látszik a csiszolás és a hegesztésen, hogy nem az eredeti. Szeretném visszacseréltetni, mert nem pár ezer forintot adtam ki érte, és egy repedt vázat se szeretnék magam alatt, nem akarom a szerencsére bízni magam, hogy össze törik alattam vagy sem. Az egyik hirdető oldalon találtam, személyesen vettem át és fizettem ki, mit tudok tenni? vissza fizetheti-e a pénzt?

2014. aug. 15. 13:03
 1/1 rollyka5 válasza:
Ha van fotod a hirdetesrol talan tehetsz feljelentest...de nem,igerem..amugy meg bocs az ekezetek miatt csak sokaig tartana... 😃
2014. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!