Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bölcsődei állásinterjún mit...

Bölcsődei állásinterjún mit kérdezhetnek? Számíthatok szakmai kérdésekre?

Figyelt kérdés
Milyen személyiséggel kapcsolatos kérdésekre számíthatok?

2014. aug. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen! Számíts rá mindenképpen! Mesélned kell (ha csak gyakszid van, akkor arról, ha már dolgoztál kisgyermeknevelőként, akkor különböző szituációkról, hogyan oldottad meg ezt meg azt. Nekem a suliról kellett részletesen mesélnem, mert én a munkaügyin keresztül végeztem el egy sulit, ez nagyon érdekelte őket, de mikor kiderül, h fősulis tanáraim voltak és ez nem 1 gyorstalpaló volt, egyből békén hagytak :)

Sok sikert! :)


24/N

2014. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, bár már kicsit későn érkezett. Mesélnem kellett magamról és arról, hogy a gyakorlaton milyen feladataim voltak.

Hiába alakult minden nagyon nagyon jól és hiába volt június óta sok-sok pozitív gondolatom és elképzelésem ezzel az állással kapcsolatban, mégsem vettek fel. :( Ami nagyon letört. Remélem te sikeresebb vagy munka terén. :)

2014. aug. 22. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Remélem eljön majd az az idő, mikor nem valakinek a valakijét fogják felvenni!!! Nekem sikerült az állásinterjú, fel is vettek, de egyéb okok miatt már nem dolgozom ott... :( :) További sok pozitív gondolatot és érzést kívánok neked! Próbálkozz tovább, véletlenek nincsenek!
2014. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!