Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 13 éves vagyok és diákmunkát...

13 éves vagyok és diákmunkát keresek, van erre valahol lehetőség?

Figyelt kérdés

Pesten XX.ker környékén.


Tudom hogy nem lehet ennyi idősen még dolgozni de én MIndenképpen szeretnék mert kell a pénz:(



2014. aug. 17. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha tudod hogy nem lehet ennyi idősen dolgozni akkor felesleges köröket jársz.


Legálisan senki sem alkalmazhat a korod miatt, így egyelőre nem tudsz pénzt keresni.

2014. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha tudod, hogy nem lehet, akkor minek a kérdés?

Ha pénzt akarsz, akkor kérd meg a rokonságot, hogy ünnepekre pénzt ajándékozzanak neked. Vagy mond meg nekik, hogy segítesz a házkörül, elmész a boltba zsebpénzért cserébe.

2014. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Diákmunkát nem vállalhatsz, ahogy te is leírtad, punktum kész, nincs rajta mit vitatkozni. Ha találsz valakit aki feketén hajlandó téged dolgoztatni és kifizetni akkor szerencséd van. De erre nem sok az esély. Miért vállalná be bárki a kedvedért, hogy jól megbüntetik vagy bezárják a vállalkozását, mert téged illegálisan foglalkoztat. Kettő, olyan szinten lennél rá utalva, hogy akár azt is megcsinálhatja, hogy ledolgoztál x időt, és ő azt mondja hogy: ki vagy te? Nem is ismer. Nem is látott soha, nem fizet neked egy fillért se. Hiszen nincs semmi papír szerződés, és nem is lehet, mert ütközik a törvénnyel. Inkább törődj bele hogy egy pár évig még ülni kell a fenekeden.
2014. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, van egy törvény. Az alól nincs kibúvó. Tudod te is, hogy nem dolgozhatsz. Max. feketén, kéz alatt ismerősöknél, de az ismerősök nem tudom, mennyit adhatnának..
2014. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!