Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan online kalkulátor...

Van olyan online kalkulátor ahová beírom a ledolgozott órákat és kiszámolja a bruttó keresetemet minden pótlékkal túlórával együtt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
próbáltál rákeresni az órabér kalkulátor kifejezésre?
2014. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod a brutto oraberedet, magad is kiszamolhatod. Anelkul viszont nincs az a kalkulator, aminek menne.
2014. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom a bruttó órabéremet, de mivel hajnalban kezdek 2 kor és 11-12 órákat dolgozok van, hogy hétvégén is meg majd most 20.án is, így nem tudom kiszámolni, mert nem tudom, hogy hogy van a túlóra bér, éjszakai pótlék, hétvégi és ünnepnapi bérezés.
2014. aug. 17. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A hétvégi és ünnepnapi bérezést a munkáltatóval szokás egyeztetni. Pl. nálunk egy szombati nap csak 100%os túlóra, de vasárnapi vagy ünnep nap 200%-os túlórának számít.

De van ahol nincs is túlóra kifizetés, hanem mondjuk egy szombati napért kap jóváírják két napi teljesítményét és kap "szabit".

A műszakpótlék pedig úgy tudom, hogy 30% egységesen. És 18:00-06:00-ig jár.

2014. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Legyen akkor zsákba macska. Már régebben dolgoztam itt akkor sarkosan kifizettek mindent. Most visszahívtak és ez az első hónapom. Viszont azt hallottam, hogy nagyon okosak az irodisták aztán minden kiskaput ismernek már és mindenből csak a legkötelezőbbet fizetik a többit megmagyarázzák, hogy miért nem jár.
2014. aug. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!