Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 alatti pályakezdő támogatás...

25 alatti pályakezdő támogatás - be kell jelentkezni munkaügyibe?

Figyelt kérdés

Egyik helyen azt olvastam, hogy 3 hónapja bejelentett álláskeresőnek kell hozzá lenni, bár ez még a start kártya volt, ami helyett ha jól tudom, már valami más van.


- Ehhez a támogatáshoz be kell regisztrálni munkaügyi központba?

- Bejelentve kell lenni 3 hónapig?

- Ha nem kell eltelnie időnek, akkor a munkaügyibe azonnal be lehet regisztrálni, és akár már aznap lehet igényelni a pályakezdő támogatást?

- Ha nem azonnali, akkor kb mennyi idő?



2014. aug. 18. 00:39
 1/4 A kérdező kommentje:

azt hiszem, megtaláltam:

[link]

- nem kell regisztrálni (ha nem vagy 25 közelében munka nélkül, mert tartós munkanélküli támogatás is van)

- nem (kivéve fentebb)

...

- navtól kell kérni igazolást amit postáznak, de papírt azonnal adnak (ezt egy kommentben találtam)


(gondoltam leírom, másnak is jól jöhet)

2014. aug. 18. 00:58
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Milyen támogatás? Mert pénzt pályakezdőként nem kapsz.
2014. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
munkáltatónak (adó)kedvezmény rám
2014. aug. 18. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:

25 év alatti regisztrált pályakezdő álláskeresőként elméletileg előnyben kell részesülnöd álláskeresés terén - a valóságban az senkit nem érdekel, hogy mit ír a törvény.


Támogatható álláskereső akkor vagy, ha részt vettél TÁMOP-os tanfolyamon - de ezzel kapcsolatban is vannak kritériumok, ugyanis nem mindegyik projektre vonatkozik ez, és az sem mindegy, meddig tartott a tanfolyam és hogy elvégezted-e.


Hívd fel a azt a Munkaügyi Kirendeltséget, amelyikhez tartozol, mert a honlapot mióta nem frissítik - legalább is a borsodit nem.

2014. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!