Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai szórólapterjesztés...

Ausztriai szórólapterjesztés milyen?

Figyelt kérdés

[link]


Itt találtam.


Én Győr környéki vagyok.


Kell hozzá autó is?Hogyan működik?

Sajnos autóval nem rendelkezem...



2014. aug. 20. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Autó miért kéne?

Amúgy alapból gyanús ha valaki ilyen helyesírással hirdet állást.

2014. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
400.000 forint, hahaha. Ha ilyen jól fizetne, fél Ausztria csak szórólapozna. Apróhirdetésekkel foglalkozó oldalakon nem keresünk álláshirdetést. Regisztrálj be szépen diákmunkával foglalkozó cégekhez (Győrben azthiszem van EUDiákok), s majd ők tudnak segíteni ilyesmiben, de nem fizet ennyit, megynugtatlak.
2014. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bruttó bér lehet ennyi. nekem is 1320 a bruttóm pedig egy mekiben dolgozom. Ebből marad 1070. De mivel pl 14 szer osztanak fizetést ez inkább 1250 körül van hónapokra lebontva.
2014. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam a párommal 1-2 hónapig ezt a munkát, majd mikor a párom talált egy másik munkát (gyorsétterem, diplomával...), inkább otthagytuk mindketten a szórólapos állást. Alig fizetett, az autót (mert kell!) szétcsesztük volna fél év alatt, ha folytatjuk (elindulsz-megállsz egy nap vagy ezerszer), hordani kell az újságokat 35 fokos melegben, fagyban, hóban, esőben (én még lázasan is hordtam tavasszal, mert ugye nincs megállás). Ritka gány egy munka,soha többet. A 400ezres fizetésről meg ne is álmodj, jó ha fejenként 100-at megkerestek egy hónapban, de az már igen jó fizetés, ráadásul sem üzemanyagot nem támogatnak, sem semmit. Valójában az egész cég a magyar és szlovák vendégmunkások kihasználására épül, fillérekért megcsináltatják a munkát velünk, majd kifizetik a kontrollereknek a nagy pénzeket (akik kivétel nélkül mind osztrákok természetesen, céges autóval, 3x akkora bérrel, mint a magyarok).

Szóval szerintem el ne vállald.

2014. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt kifelejtettem, hogy az osztrák rendőrök folyton a nyomunkban jártak, szinte minden második-harmadik nap összefutottunk velük (gyakran igazoltattak is), az emberek félnek az ilyenektől, mert sok magyar lopni jár ki. Ezért is járt a határmenti részeken több rendőr, mint beljebb, itt a határnál folyton járőröznek és a külföldieket cseszegetik.
2014. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm és a komplett családja csinálja, kell az autó, úgy képzeld, el, ahogy előttem már mondták, kapsz egy kört(ezt körnek mondják, egy térséget, egy kisebb városrészt, vagy egy nagyobb lakótelepet), aztán azt időre ki kell szórnod.
2014. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki meghallja a Christian Weitgasser nevet az forduljon meg és meneküljön. Sankt Pölteni raktár kremsi csoport.
2017. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!