Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz írásában valaki...

Boombaby kérdése:

Önéletrajz írásában valaki valami mintát tud mutatni?

Figyelt kérdés
Egyszerű önéletrajzra lenne szükségem egy ösztöndíjhoz,pontosabban egy mintára és az alapján gyorsan átfirkantatnám,mert nagyon szorít az idő,csak h kell kinéznie.Tényleg egy olyan önéletrajz melyet a suliban tanítanak még alsóban kb. segítsetek.

2014. aug. 20. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem az IQ-dra és a problémamegoldó képességedre kaptad az ösztöndíjat...
2014. dec. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az IQ-m rendben van. és abban igazad van h nagyon beparáztam, a határidő miatt és nem tudtam hirtelen megoldani,azért is fordultam ilyen segítségért,de mint látod megoldottam,tehát helytelen az állításod.De próbálkozz csak az oltogatásokkal nyugodtan,sokra úgy sem mész vele,de ha te erre vered magad. csak hajrá ;)
2014. dec. 9. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!