Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleraknátok az önéletrajzba...

Beleraknátok az önéletrajzba a 2 hetes (folyamatban levő) munkaviszonyt?

Figyelt kérdés

Szóval az előző munkahelyem (kb 2 éve után) június közepén szűnt meg, utána csak most augusztus elején -kb 2 ete - tudtam elhelyezkedni.


Azalatt a pár hét alatt (júniustól-augusztus elejéig -a családi kisvállalkozásba segítettem be, meg ugye keresgéltem a munkát, munkaügyibe regisztrálva voltam.


Nem a szakmámban dolgozom most se, illetve amire most jelentkeznék állás se a végzettségemhez passzoló munkakör, de a hirdetésben leírtaknak 80%-ban megfelelek és tetszene..


Ennek a munkának az lenne az előnye h a városomban van, nem kéne annyit utaznom, + nem lenne utazási költségem se..


Ezt a mostani (jelenleg is folyamatban levő) 2 hetes munkaviszonyt szeretném feltünteni az önéletrajzban, egyrészt mert kisebb lenne a "lyuk" az önéletrajzban, meg legalább látnák h másban is kipróbáltam magam, ez a 2 hét is pl eléggé intenzív volt, érdekes kihívás volt, nem szeretném titkolni h itt is dolgoztam még ha csak 2 hétig is..



2014. aug. 20. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem azt sugallja a munkáltatónak, hogy őket is kb két hét után fogod otthagyni, vagyis nem vagy túl megbízható, ha 2 hét után távozol valahonnan.
2014. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha megkérdenék h ezt a 2 hetes munkát miért váltanám le abszolút észérvekre hivatkoznék -főleg az utazás és az e ezzel járó költségek - tehát (azt remélem) nem tűnne úgy h egyik helyről ugrálnok a másikra... Az tudom h nem lenne előnyös kép rólam egy interjún.
2014. aug. 20. 18:13
 3/7 A kérdező kommentje:
az előző -és egyben az első- munkám 2 évig volt, remélem azért ez is számít vmit..
2014. aug. 20. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdés eljutnál-e az interjúig, vagy az előítéletük miatt nem is kapnál lehetőséget "magyarázkodásra"...
2014. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ezért bizonytalanodtam el én is :O
2014. aug. 20. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne ird bele.

Juss el az interjuig, majd ott meglatod, hogy mennyire szimpiznek veled es akkor esetleg eloallhatsz a storyval, de akkor az meg azert lesz budos, hogy miert hallgattal rola eddig.

En nem irnam bele es az interjun szemelyesen, az arcukat latva dontenem el, hogy egyaltalan szoba ejtsem vagy se.


De ha ram hallgatsz, akkor azt csinalsz amit akarsz ;)


Sok sikert!

2014. aug. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, végül én is arra jutottam h nem írom bele, és szépen felkészülök arra h az interjún h vezessem fel anélkül h a lojalitásomban kételkednének :)
2014. aug. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!