Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazotti álláspályázato...

Közalkalmazotti álláspályázatoknál minden egyes pályázót "kötelezően" behívnak interjúra?

Figyelt kérdés

Beadtam egy olyan munkakörre a jelentkezésem, ami nagyon tetszene, még úgy is h a közalkalmazotti bér tudom milyen kevés. :P


Megörültem h behívtak interjúra, jelenthet ez valamit, esélyes lehetek, vagy közalkalmazotti pályázatnál minden pályázót kötelesek behívni?


Versenyszférában dolgozam ezelőtt, nem tudom itt mire számítsak.



2014. aug. 21. 21:55
 1/7 anonim válasza:
72%

Megkérdezhetem, hogy a közalkalmazott melyik formájára gondolsz? Vagyis milyen terület?


Csak mert és is abban dolgozom, szociális területen. S úgy tudom nem mindenkit, de elég sok embert behívnak elbeszélgetésre, hiszen nagyon sokan jelentkeznek és meg kell győződni a "legjobbról", holott az lehetetlen. :)

Szóval szerintem nem kötelező behívni mindenkit, ez munkahely-függő és főnök-függő.

2014. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívnak be mindenkit, csak az esélyesebbeket.


Már ritunos vagyok benne.

2014. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A rendszer ugyanaz lehet, mint a versenyszférában. Ha pl. a NAV-hoz hívnak "körön kívülről" akkor tuti látnak benned valamit, mert diplomás pozira elég nehéz bekerülni.
2014. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Munkaügyi területre jelentkeztem egy felsőoktatási intézményhez..


Szerdán lesz az interjú, remélem h valóban jó esélyekkel indulok, de azért nem élem bele magam...

2014. aug. 22. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb helyről csak egy kösz nem levelet küldtek, mondjuk arányában több helyre hívtak be a közszférában mint a versenyben interjúra.

Esélyt viszont nem jelentett, igaz, az egyik helyen benne voltam a háromban hátszél nélkül, de aztán a hátszeles kapta meg.

A mostani helyemen pedig én voltam a hátszeles, még csak nem is hirdetésre jelentkeztem hanem ismerős ajánlotta, amikor kérték bementem, az igazgatóságon letesztelték kb. mit tudok és felvettek. Valahol szerintem le se tesztelik a csókosokat, amennyi hülye van... mondjuk nem tudom ha az entert se találtam volna meg, vajon akkor is felvettek volna :)

Gondolom erre a helyre is voltak álláspályázatosok, náluk se jelentett semmit az interjúra jutás, én még csak nem is találkoztam velük.

2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen sejtettem h a "csókosság" itt bejátszik, eléggé lelkiismeretesen készítettem elő a pályázatomat (erkölcsivel meg minden vacakkal amit kértek), bíztam benne h lesz rá valami pozitív reakció..


De azért köszönöm a választ azért majd megírom mi volt :)

2014. aug. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!